یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶

معرفی دیدنی ترین مکان ها در بدروم ترکیه


عکس مکان های دیدنی ترکیه

بدروم ترکیه یکی از بخش های ترکیه است که می تواند با امکانات عالی خود برای توریست ها نظیر دیدنی ها و هتل ها و تفریح گاه ها سفر خوشی را برای شما فراهم کند. امروز لیستی از جاذبه های گردشگری بدروم را برای شما آورده ایم:

قلعه سنت پیتر

این قلعه از قدیمی ترین قلعه های این محل است که می توانید انواع اشیای قیمتی و تاریخی را در آن ببینید. نمای بندرگاه نیز از این قلعه پیداست که می توان از مناظر زیبای آن برای عکس گرفتن استفاده کنید

دیدنی های بدروم

گشت و گذار با قایق

در این شهر تورهای زیادی هستند که برای قایق سواری به شما کمک می کنند که توصیه می کنیم از آن ها استفاده کنید

 عکس مکان های دیدنی ترکیه آمفی تئاتر

یک آمفی تئاتر بسیار بزرگ در این محل است که دو تا از غول های موبایل قدیمی یعنی ترکسل و اریکسون آن را باز سازی کرده اند.

bedrom places

دهکده بیتز

اگر حدود ده مایل از بدروم دور شوید به یک دهکده زیبا  وسر سبز و با طراوت می رسید که به آن بیتز می گویند. این روستا برای گشت نیم روزی و حتی یک روزی محلی بسیار مناسب است.

بازار روز

bedrom places4

بازار روز این شهر خود یکی از جاذبه های دیدنی است که توصیه ما این است که روزهای سه شنبه از این مکان دیدن کنید. این محل برای فروش اجناس تقلبی که دقیقا برابر با اصل هستند در ترکیه شهرت دارد.

 

گشت و دریاگردی آبی با گولت

bedrom places3

قایق های مخصوصی به نام گولت برای دریاگردی در نظر گرفته شده است که بسیاری از توریست ها از آن استقبال کرده اند. گولت ها دارای امکانات کافی برای اقامت شما هرچند کوتاه می باشند که از جمله آن ها حمام و دستشویی و آب گرم و … است.

گومبت

bedrom places2

این شهر در دوکیلومتری بدروم است که همیشه پر از توریست است و باعث شده که مسافران از آن بسیار بهره ببرند. یکی از جاذبه های این شهر رستوران های جالب آن است که منوی بسیار قوی دارند.

آرامگاه ماسولوس هالی کارناسوس

bedrom places

این آرامگاه شهرت جهانی دارد که در آن مقبره ای بسیار بزرگ و با شکوه قرار دارد که در سال های اخیر محل دید و بازدید توریست ها شده است. معماری این بنا بسیار جالب است که از نمونه ی معماری باستانی مصری نیز در آن دیده شده است.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 3 = 5برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم