سه شنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۷

اسکله و ساحل دیدنی سنگاپور


Clarke

سنگاپور یکی از کشورهایی است که می توانید به دیدن جاذبه های گردشگری آن بروید و از طبیعت آنجا، ساحل ها و اسکله های دیدنی آن لذت ببرید. بسیاری از ایرانی ها برای گذران تعطیلات خود از این کشور دیدن می کنند. تورهای ترکیبی زیادی هستند که ارائه دهنده ی بازدید از جذاب ترین جاذبه های این کشور هستند

دو بخش بسیار مهم سنگاپور اسلکه کلارک و ساحل سانتوزا می باشد.

ابتدا به اسکله کلارک می پردازیم

اسکله کلارک

این اسکله یکی از جاذبه های دیدنی سنگاپور است که از قرن ۱۹ تا کنون با فروشگاه های متعددی، ارائه دهنده ی خدمات به مردم هستند. از میان ۵۰ فروشگاهی که در این مکان هستند، بیشتر به فروش لباس های پشمی و ابریشمی و پارچه های زیبا می پردازند.

Clarke

عصر به بعد زمانی که هوا جذاب تر می شود، بسیاری از رستوران های روباز گشاده شده و مردم می توانند از این محیط زیبا و دیدنی بهره مند شوند. در این رستوران ها غذاهای محلی سرو می شود.

Clarke

کباب مالزی هم غذای مشهوری است که از کشور همسایه شان به ارث برده اند تا مردم را به یک خوراک متفاوت دعوت کنند. کسانی که قایق سواری دوست دارند می توانند مسیر زیادی را به قایق سواری مشغول شوند.

Clarke

ساحل سانتوزا

sentosa beach

این ساحل یکی از جاذبه های گردشگری سنگاپور است که برای توریست ها ارائه دهنده ی بسیاری از امکانات رفاهی و تفریحی و گردشگری است. قایق رانی در این ساحل مرسوم است.

sentosa beach

قایق های پدالی برای بسیاری از توریست ها جذابیت خاصی دارد که می توانند از آن ها استفاده کنند. البته برخی هم به استفاده از دوچرخه آبی می پردازند. برای رفاه حال توریست ها حمام ، کیوسک دوچرخه ، غرفه های اغذیه ، و اسنک بار  در بخش های مختلف این ساحل رواج دارد.

sentosa beach

فقط چون آفتاب این منطقه سوزان است از تجهیزات ضد آفتاب نظیر، عینک، نقاب و کرم ضد آفتاب غافل نشوید.

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


4 × 1 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم