شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۸

مکان های دیدنی در لنکاوی


پارک کروکودیلها لنکاوی

لنکاوی یکی از شهرهای توریستی مالزی است که توریست ها هر سال به این شهر می آیند و از دیدنی های آن لذت می برند. برای اطلاع از جاذبه های گردشگری لنکاوی، می توانید به لیست زیر مراجعه نمایید.

 

جزیره ی دریایی آیلند هاپینگ (Island Hopping)

این جزیره بسیار منحصر به فرد است چرا که زمانی که در حال حرکت در میان ان هستید و در حال طی مسیر برای رسیدن به آن هستید از جزایر دیگری نیز می توانید دیدن کنید. از جمله این جزیره هاف جزیره میمون ها، جزیره آب شیرین، جزیره ی Pregnant Maiden

Island Hopping

پارک کروکودیلها

پارک کروکودیل هااز دیگر جاذبه های گردشگری در شهر لنکاوی است که در کشور مالزی واقع شده است. این جاذبه بسیار هیجان انگیز و هولناک است. در این محل مربیان کورورکودیل ها با آن ها به نمایش هایی می پردازند که خالی از لطف نیست. این کوروکودیل ها قادرند مسابقه بوکس برگزار کنند یا اینکه کالسکه ها را بکشند یا حتی می توان غذا دادن به آن ها را هم تجربه کرد.

پارک کروکودیلها لنکاوی

جزیره لنکاوی و میدان عقاب

عقاب نماد این جزیره بزرگ می باشد بنابراین در میدانی نام این پرنده را بر آن نهاده اند. دریاچه های این محل شب ها بسیار دلنشین و دیدنی است.

جزیره لنکاوی و میدان عقاب

پل هوایی لنکاوی

این پل هوایی یکی از بزرگترین و معروف ترین پل های کابلی دنیا است که به عنوان یک جاذبه توریستی محسوب می شود.

پل هوایی لنکاوی

اکواریوم لنکاوی

آکواریوم ها هم نوعی جاذبه ی گردشگری محسوب می شوند. شما می توانید با مشاهده ی آکواریوم لنکاوی، از انواع ماهی ها، شرایط زیستی و … آنان مطلع شوید. تونل این آکواریوم ۱۵ متر در زیر آب قرار دارد که دیدن از آن را توصیه می کنیم.

اکواریوم لنکاوی

باغ برنج لامان

در لنکاوی موزه ای به نام باغ برنج لامان قرار دارد که در شمال ساحل سنانگ است. در این محل می توانید با فرهنگ و کار شالیکاری به روش مالزی ها آشنا شوید. این باغ بسیار باطراوت و زیباست.

phpThumb_generated_thumbnail

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 1 = 6


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم