چهارشنبه, ۳۰ آبان , ۱۳۹۷

مهم ترین جاذبه های گردشگری اروپا


جاذبه های گردشگری اروپا

اروپا یکی از قاره هایی است که جاذبه های گردشگری آن بی نظیر است به همین دلیل بسیاری از آژانس های مسافرتی اقدام به ارائه تور های ترکیبی می کنند تا گردشگران بتوانند با یک سفر چندین کشور و جاذبه های مهم هر کشور را مشاهده کنند. در زیر به بررسی مهم ترین مراکز گردشگری اروپا پرداخته ایم.

 

۱- آکروپلیس، آتن، یونان:

جاذبه های گردشگری اروپا

یونان شرشار از جاذبه های تاریخی است. آکروپلیس یکی از بناهای تاریخی یونان است که توانسته نشان گر تمدن ۲۵۰۰ ساله یونان را نشان دهد.  در این مکان گردشگری یونان ، یک معبد به نام معبد پارتنون واقع است که با سنگ های مرمرین، طراحی و تزیین شده است.

۲- Alhambra، گرانادا، اسپانیا:

جاذبه های گردشگری اروپا

مردم کوه های آندلس که اهل آفریقای شرقی هستند به تمدن خود بسیار اهمیت می دهند. Alhambra  یکی از نمود تمدن این مردم است که هم برای این مردم و هم برای گردشگر ها اهمیت ویژه دارد. در این منطقه حیاط سر شار از گل و گیاه رنگا رنگ است و آب نمایی زیبا در آن جلوه گری می کند

۳- Colosseum، رم، ایتالیا:

جاذبه های گردشگری اروپا

آمفی تئاتری که در رم ایتالیا واقع است یکی از عجایب هفت گانه جهان به شما می رود که از پر بازدید ترین محل گردشگری این کشور و حتی اروپا به حساب می آید.

۴- کلیسا Duomo، فلورانس، ایتالیا:

جاذبه های گردشگری اروپا

یکی از شاهکار های مهندسی معماری جهانی، کلیسا Duomo  است. این کلیسا به نام Santa Maria del Fiore معروف است.

۵- برج ایفل، پاریس، فرانسه:

جاذبه های گردشگری اروپا

سمبل شهر پاریس چیزی نیس جز، برج ایفل که به عنوان شناخته شده ترین پل جهان به حساب می آید. این برج برای اهالی پاریس و توریست ها بسیار محبوب است.

 

۶- Grand’Place، بروکسل، بلژیک:

جاذبه های گردشگری اروپا

از قرن ۱۵ میلادی تا کنون در میدان اصلی بروکسل سالن شهر واقع شده است که در آن از معماری فنلاندی قرون وسطی استفاده شده است. مردم از آن هم دیدن می کنند.

 

۷- Mont-St-Michel، نورماندی، فرانسه:

جاذبه های گردشگری اروپا

یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری در فرانسه Mont-St-Michel است که مربوط به قرون وسطی است. غروب آفتاب Mont-St-Michel را هرگز فراموش نکنید چرا که یکی از زیبا ترین مناظر در این موقع به Mont-St-Michel تعلق دارد

 

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


2 × = 10


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم