یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

هتل بست وسترن کنگرس


برای سفر به ارمنستان می توانید سفری را برای ایروان تدارک ببینید. هتل های این شهر از کیفیت کافی بر خوردار هستند. بنابراین اگر به دنبال جا و مکانی راحت برای سفر خود هستید، توصیه می کنیم که حتما از هتل ۴ ستاره در ایروان به نام هتل بست وسترن کنگرس دیدار کنید.

Best Western Congress Hotel (1)

این هتل معروف، در حوالی مرکز شهر قرار دارد به طوری که توریست ها می توانند طی ۵ دقیقه از آن جا به میدان جمهوری، دسترسی پیدا کنند و جاذبه های گردشگری جذاب این محل را مشاهده کنند.

Best Western Congress Hotel (2)

سرویس ایاب و ذهاب، یکی از جمله امکاناتی است که در این هتل وجود دارد. هتل بست وسترن کنگرس دارای ۱۲۶ اتاق است از این رو یکی از بزرگترین هتل های ارمنستان به شمار می رود.

Best Western Congress Hotel (3)

اتاق ها از دکور مناسب و امکانات مکفی برخوردارند. از جمله این امکانات می توان به تلویزیون ماهواره ای، تهویه مطبوع، چای ساز و قهوه ساز، یخچال، و.. اشاره داشت. علاقمندان به اینترنت نیز می توانند دسترسی به اینترنت را با سرعت مناسب در این هتل تجربه کنند. یک رستوران در هتل وجود دارد که نام آن رافائلو است. این رستوران دارای خوراکی های مختلف ایتالیایی و ارمنی است.

Best Western Congress Hotel (4)

از جمله امکانات رفاهی هتل استخر روباز – سونا – مرکز سلامت و آبگرم – استخر سر پوشیده می باشد.

توریست های عزیز می توانند در مرکز تناسب اندام این هتل، در زمان اقامت خود، برنامه های ورزشی خود را دنبال کنند.

Best Western Congress Hotel (5)

سالن جلسه ای که در این هتل دایر است، می تواند شما را در برگزاری یک جلسه ی کاری با شریک هایتان یاری کند. البته سالن جشن هتل نیز دارای امکانات مناسبی است که به تناسب می توانید از آن نیز بهره مند شوید.

Best Western Congress Hotel (6)

لباسشویی – خشکشویی و اتوکشی نیز از دیگر امکانات این هتل است که در سهولت سفر شما موثر می باشد.

برخلاف قوانین بسیاری از هتل ها، در هتل بست وسترن کنگرس می توانید به راحتی صبحانه را در اتاق میل نمایید.

Best Western Congress Hotel (7)

در مرکز تجاری هتل نیز می توانید هدایا و سوغات ها و یادگاری های خود را خریداری کنید. به طور کلی می توان به امکانات هتل در قالب – رستوران – پذیرش شبانه روزی – آسانسور – گاوصندوق – تهویه – تریا – گرمایش – بوفه اشاره داشت.

آدرس:

Italy Street 1, 1110 Yerevan, Armenia

Best Western Congress Hotel (9) Best Western Congress Hotel (8)

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


9 − 2 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم