دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

هتل بلک برد در استانبول


هتل بلک برد که به معنی پرنده ی سیاه است یک هتل ۴ ستاره در منطقه ای مشهور از استانبول است که در آن جاذبه های تاریخی زیادی قرار دارد. برای نمونه مسجد سلمانیه یکی از این مکان های تاریخی است.

 

مهمانان هتل بلک برد در ابتدای یک صبح دل انگیز می توانند صبحانه را در بوفه میل کنند و بعد به سراغ وسایل ورزشی و امکانات تفریحی موجود در هتل بروند.

 

از مزایای این هتل این است که در نزدیکی ایستگاه تراموا است که می توانند به راحتی به اقصی نقاط شهر راه پیدا کنند. در رستوران هتل انواع منوهای غذایی در اختیار توریست ها قرار دارد تا بتوانند طعم غذاهای بین المللی و محلی ترکی نیز امتحان کنند.

 

یکی از ویژگی های رستوران این هتل این است که می توانید غذایتان را در اتاق دریافت کرده و همانجا میل کنید و لزومی ندارد که حتما در رستوران غذا را میل کنید.

 

علاقمندان به اینترنت تنها در بخش های عمومی مثل لابی می توانند به وب گردی بپردازند.

از جمله امکانات رفاهی هتل می توان به ماساژ – سونا – حمام ترکی و بخار – حمام ترکی اشاره کرد. اتاق و امکانات برای معلولین نمونه ای از خدمات ویژه ی این هتل می باشد. دوست داران پرورش اندام نیز می توانند در هر زمان از شبانه روز از مرکز بدنسازی  استفاده کنند.

 

به طور کلی می توان خدمات این هتل ۴ ستاره را به صورت خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – بسته های نهار – خدمات تورها – فکس و کپی – کرایه اتومبیل  طبقه بندی کرد.

 

با استفاده از فروشگاه های هتل می توانید با صرفه جویی در وقت با صرفه هزینه های کمتر هر چه را که لازم دارید خریداری کنید. برای مسلمانان و افرادی که به نماز خواندن اهمیت می دهند نیز محل عبادت یا همان نماز خانه در هتل دایر است که منطقه ای تمیز و زیباست.