چهارشنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۷

راهنمای تور بدروم


راهنمای تور بدروم

این روزها بدروم به محلی پر رفت و آمد تبدیل شده است که بیشترین علت آن وجود آب و هوایی مناسب در فصول سرد و گرم است. این منطقه، یک منطقه ی توریستی عالی است که  صاحبان کشتی های تفریحی تا کسانی که با هزینه و بودجه ی کم به آن جا سفر می کنند و همه از سفر لذت می برند.

راهنمای تور بدروم

می توان گفت توریست های این محل از کل دنیا وارد بدروم می شوند. بسیاری از توریست ها کل تابستان را در آن جا سپری می کنند. زمستان های بدروم بارانی است اما تابستان ها تقریبا گرم است اما گرمای آن قابل تحمل است.

توصیه می کنیم برای انتخاب تور بدروم برای سفر به بدروم ما بین ماه های ژوئن و آگوست اقدام به این سفر کنید. در این ایام می توان دمای هوا را تا ۳۵ درجه احساس کرد.

راهنمای تور بدروم

تور بدروم دارای جاذبه های گردشگری زیادی است که از جمله آم ها می توان به قلعه بدروم اشاره کرد که در نوع خود بی نظیر است. سعی کنید یک گشت با قایق هم در بدروم تجربه کنید و از آمفی تئاتر قدیمی آن دیدن کنید.  آرامگاه ماسولوس هالی کارناسوس هم یکی از جاذبه های گردشگری مطرح دنیا است که مقبره ای است که از معماری های جالبی در طراحی آن استفاده شده است  و امروزه به صورت یک موزه ی در محیط باز شناخته می شود.

راهنمای تور بدروم

در میان هتل های بدورم، هتل واو بدروم یک هتل ۵ ستاره و معروف است که توریست های زیادی بارها از آن استفاده کرده اند. همچنین هتل بوتیک ریزورت هم هتلی ۵ ستاره است که دارای امکانات رفاهی عالی است.
راهنمای تور بدرومیکی دیگر از جاذبه های گردشگری بدورم بازار روز آن جاست که می توانید انواع و اقسام سبزیجات و میوه ها را در محیطی بسیار آرام و متفاوت خریداری کنید. توصیه ما این است که با اهالی این محل آشنا شده و یکبار صبحانه میهمان آنان باشید تا طعم عالی صبحانه ی ترکی را بچشید.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


× 1 = 8


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم