یکشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۹

دهکده فرهنگ شنزن چین


یکی از جاذبه هایی که به مسافران شنزن چین پیشنهاد می کنیم پارک فرهنگ است که عنوان دومین پارک تفریحی در این منطقه به خود گرفته است. شما می توانید بارفتن به این پارک تفریحات متفاوتی را تجربه کنید. برنامه های تفریحی این پارک بسیار متنوع است و می توانید به طور دلخواه در آن ها شرکت کنید. این پارک از  پارک پنجره جهان  بزرگتر است .

 

 

مناظر دیدنی این پارک همه خود نوعی جاذبه می باشد که باید به آن ها بسیار توجه کنید. برنامه ها به طور مجزا از ابتدای آغاز به کار پارک تا پایان شب انجام می شود و برای هر کدام برنامه زمان بندی خاص خود وجود دارد که می توانید لیست برنامه ها را بگیرید.

 

نمایشگاه گل و گیاه که در بخشی خاص از این مجموعه قرار دارد در واقع محلی است که شما می توانید با هزاران گل و گیاه آشنا شوید.

 

در بخش دیگر نمونه هایی از خانه ها و زمین های کشاورزی چینی های عهد باستان قرار داده شده که می توانید به راحتی از آن دیدن کنید.

اگر دوست دارید سایه تان را به طور برش داده شده روی مقوا ببنید کافیست کنار هنرمند مشهور مقوا تراش این مجموعه بروید او در کمتر از یک دقیقه این کار را برایتان می کند.

 

بهترین زمان برای دیدن کردن از این پارک بعد از ظهر تا شب است چرا که برنامه های این زمان متنوع تر و جذاب تر است. از پارک گیاه شناسی هم در زمان روز که هوا روشن است دیدن کنید.