یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶

موزه کاری استانبول


موزه کاری استانبول
موزه کاری استانبولReviewed by Zm on Jul 16Rating:

موزه کاری یا به عبارتی دیگر، Kariye  یکی از جاذبه های پر استقبال در ترکیه است که در استانبول قرار دارد. این اثر مربوط به دوران بیزانس است که زیبایی آن در معماری و طراحی و حتی نقش و نگارهای روی دیوار آن است! حهت اطلاع از قیمت تور لحظه آخری استانبول به عنوان فرصتی ویژه همین الان با ما تماس بگیرید!

 

موزه کاری استانبول

در کنار این مکان دیدنی شما می توانید به زیارت گاه ایوب هم بروید این زیارت گاه که در واقع یک مسجد به نام مسجد ایوب است. کبوتران این زیارت گاه همچون سایر زیارت گاه ها مشهورند و شما می توانید برای درک یک حالت معنوی فوق العاده با این مکان معنوی درگیر شوید. اگر به دنبال خرید تور استانبول هستید می توانید قیمت تور استانبول را از آژانس ما جویا شوید!

موزه کاری استانبول

موزه کاری حدود ۶ قرن قدمت دارد که داخل آن به سبک کلیسا تزیین شده است و از عجایب و زیباترین معماری های داخلی بهره می برد.

موزه کاری استانبول

دوست داران تاریخ حضرت عیسی علیه السلام می توانند به طور تصویری روال تولد و بزرگ شدن ایشان را در این موزه دنبال کنند.

موزه کاری استانبول

می توان گفت از نظر مذهبی این موزه پر از داستان های تصویری مذهبی است که به دوران حضرت یوسف و عیسی و … اشاره می کند و به همین دلیل و استفاده از رنگ های گرم و فعال چشم ببینده را به خود در گیر می کند.

موزه کاری استانبول

این محل از طرف دانش آموزان و مدارس بسیار مورد استقبال قرار می گیرد و به عنوان آموزش تصویری از آن بهره می برند که دانش آموزان زیر ۱۷ سال از آن به رایگان دیدن می کنند.

موزه کاری استانبول

می توان به جرات گفت این موزه از زیباترین موزه ها و کلیساهای مسیحیان است!

موزه کاری استانبول

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 2 = 5برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم