چهارشنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۷

هتل کریستال ابوظبی


یکی از هتل های خوش مکان در ابوظبی در امارات متحده ی عربی، هتلی است به نام هتل کریستال ابوظبی که دارای گرید ۴ ستاره می باشد. این هتل، در منطقه ای واقع شده است که تجار اغلب برای کسب و کار خود از آن جا استفاده می کنند. مرکز خرید و جاده ی معروفی به نام  Corniche در ابوظبی قرار دارد که در چند قدمی این هتل است.

Cristal Hotel Abu Dhabi (8)

ساکنین هتل کریستال ابوظبی می توانند به راحتی از اینترنت وای فای رایگان هتل استفاده کنند. افرادی که با خودروی شخصی وارد این شهر می شوند و هتل کریستال را انتخاب می کنند می توانند از پارکنینگ رایگان و اختصاصی هتل استفاده کنند.

Cristal Hotel Abu Dhabi (1) Cristal Hotel Abu Dhabi (2)

هتل دارای اتاق های متعددی است که شیک بوده و از دکوراسیون خوبی برخوردارند.

هر اتاق دارای سیستم های تصویری است که مناسب رفاه توریست هاست. همچون همه ی هتل ها در این هتل ۴ ستاره در ابوظبی هم رستوران های مختلفی با منوهای بین المللی، عربی و محلی وجود دارد. کاخ المنحل یکی از کاخ های دیدنی و جاذبه های تاریخی امارات است که در نزدیکی این هتل و در نزدیکی بازار طلای معروف این شهر قرار دارند.

Cristal Hotel Abu Dhabi (3) Cristal Hotel Abu Dhabi (4)

سرویس نگهداری کودکان از جمله امکاناتی است که به کمک خانواده ها برای سفری راحت تر می آید.

از دیگر امکانات این هتل به عنوان امکانات رفاهی می توان به ماساژ – سونا – مرکز سلامت و آبگرم – حمام ترکی و بخار – استخر سر پوشیده اشاره داشت.

Cristal Hotel Abu Dhabi (5) Cristal Hotel Abu Dhabi (6) Cristal Hotel Abu Dhabi (7)

امکانات مناسبی برای برگزاری جلسات و جشن ها وجود دارد که می توانید پیش از سفر در مورد آن بیشتر تحقیق کنید. امکانات دیگری نظیر خانه داری، شستشو و اتوکشی لباس نیز در هتل دایر است. صرافی هتل در کنار فروشگاه های معتبر آن محلی مناسب برای کسانی است که عاشق خرید کردن هستند.

Cristal Hotel Abu Dhabi (9) Cristal Hotel Abu Dhabi (10)

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


1 + = 8


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم