c هتل کرون پلازا دبی
پنج شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۸

هتل کرون پلازا دبی


هتل کرون پلازا دبیReviewed by 123 on Jul 8Rating:

باید بدانید در گروه بزرگ وزنجیره ای کرون پلازا ، هتلی وجود دارد که ۵ستاره است وهتل کرون پلازا نام گرفته است .

هتل کرون پلازا دبی

هتلی بیار زیبا ومجلل، بانمایی بسیار چشم گیروجالب است. در شب با نور پردازی به نمای آن زیبایی ان را چند برابر کرده است.هتل کرون پلازا بسیار به اتوبان نزدیک می باشدو رو بروی مرکز خرید وبسیار نزدیک به مرکز تجارت دبی قرار گرفته که این خصوصیات به ویژگی های هتل افزوده است . فاصله ی این هتل تا فرودگاه بین المللی از با مترو ۱۵ دقیقه می باشد ومسیر خسته کننده نمی باشد.

هتل کرون پلازا دبی
ازهتل میتوان به تمام نقاط دبی با تاکسی سرویس رفت .جاذبه های توریستی در دبی بسیار فراوان می باشد و می توان راحت برای دیدن به آنجا رفت. برج الخلیفه ، برج العرب ، پارک آبی ،از نمونه جاذبه های توریستی دبی می باشند. پارکینگ رایگان واینترنت رایگان از مزایای هتل ۵ ستاره کرون پلازا می باشد .

هتل کرون پلازا دبی
امکانات هتل که شامل استخر رو باز و سرپوشیده، ورزشگاه، زمین اسکواش و رستوران ها و تریاهای متنوع میباشد؛ استفاده کنند.خدمات فراوانی در هتل وجود دارد که خدمات خانه داری ، لباس شویی ، خشک ویی ، فکس وکپی ، صرافی ،و… ، از نمونه بارز آن می باشد .

هتل کرون پلازا دبی

اتاقهایی بسیاربزرگ وزیبا دارد .دارای ۱۴۲ اتاق لوکس واستاندارد و… می باشد . امکانات داتاق های هتل فراوانند مانند کف اتاقها پارکت می باشدوسرویسهای بهداشتی لوکس در تمام اتاق ها وجود دارد .خدمات صبحانه وناهاردر اتاق وجود دارد .

هتل کرون پلازا دبی

سرویس نگه داری ار کودکان، برای آرامش کودکانتان وجود دارد. رستوران های هتل بسیار عالی وباکیفیت می باشند ودر آنجا غذاهای خوشمزه سرو می شود.

 

هتل کرون پلازا دبی
موقعیت عالی هتل کرون پلازا، باعث شده که توریست های بیشتری به این هتل بروند ودر آنجا اقامت کنند. ترانسفر فرودگاه نیز در هتل وجود دارد .خدمات تورها گردشگران ومهمانان را کمک می کنند تا به گشت وگذار وتفریح خود برسند واز سفرخود نهایت لذت راببرند.

هتل کرون پلازا دبی

آدرس: Sheikh Zayed Road,Trade Centre 1,Dubai

هتل کرون پلازا دبی

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم