c غار دامالاش ترکیه
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

غار دامالاش آنتالیا


از جمله جاذبه هایی که در بسیاری از کشورها و شهر ها دیده می شود غارهای طبیعی است که هر کدام به نحوی دیدن دارند. به عنوان مثال امروز تصمیم گرفته ایم به یک غار در ترکیه برویم! غار دامالاش یکی از جاذبه های دیدنی در ترکیه است که هر ساله تعداد زیادی گردشگر از آن دیدن می کنند و محال است روزی بی گردشگر بر آن طی شود.

 

 

در غار می توانید از صحنه های جذاب لذت ببرید. اگر سنگ شناس هم نباشید می توانید سنگ های دگرگون شده را به راحتی تشخیص دهید و لذت ببرید. این سنگ ها به مرور زمان تغییر شکل داده اند و جاذبه ای زیبا شده اند. این تغییرات باعث ایجاد اشکال زیادی شده است.  برای خرید تور آنتالیا کافیست با ما تماس بگیرید.

موزه باستان شناسی و قوم شناسی نیز در این محل دایر شده که می توانید با رفتن به این محل از سه جاذبه دیدن کنید. فقط برای دیدن موزه روزهای دوشنبه به این مکان نروید که تعطیل می باشد. برای اقامت در آنتالیا می توانید از هتل تایتانیک آنتالیا بهره ببرید

 

از این سه جاذبه گذشته می توانید سه غار دریایی دیگر در این مکان مشاهده کنید که هر کدام، دارای سنگ های درخشان و شب تاب هستند و بسیار دیدن از آن ها لذت دارد. غار سوم هم که مربوط به زمانی است که اسیران زن را در آن نگه می داشته اند هم دیدنی است.

 

 

برای رفتن به این سه غار دریایی می توانید از قایق های محل استفاده کنید و محل را به منظور دیدن این سه غار کمی طی کنید

 

 

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم