c هتل دریم پالاس امارات
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

هتل دریم پالاس امارات


هتل دریم پالاس امارات Reviewed by Zm on Jun 25Rating:

هتل دریم پالاس یکی از هتل های معروف در عجمان امارات متحده عربی می باشد که این روزها مسافران زیادی از آن استقبال می کنند. این هتل دارای ۶۰ اتاق متفاوت و مناسب است که برای صرف تعطیلات در آن جا بسیار مناسب است. برای خرید بلیط دبی می توانید از طریق این سایت اقدام کنید.

 

هتل دریم پالاس امارات

این هتل با هزینه ای متوسط می تواند با امکانات مورد نیاز از شما حمایت و پشتیبانی کند. یک صرافی در هتل برای چنج کردن ارز وجود دارد. از طرفی اگر بخواهید در سطح شهر تفریح کنید می توانید از سرویس اتومبیل کرایه ای هتل استفاده کنید. علاوه بر این، در صورت تمایل می توانید از ترنسفر فرودگاهی هم استفاده کنید.

 

هتل دریم پالاس امارات

اگر کارت های پول مناسب با این شهر را دارید می توانید با استفاده از خود پرداز در هتل مبلغ موردنیاز را از خود پرداز دریافت کنید.

 

هتل دریم پالاس امارات

برای شستشوی لباس و اتوکشی و خشک شویی نیز می توانید از این هتل بهره ببرید.

 

هتل دریم پالاس امارات

اتاق جلسه و ضیافت در این هتل محل مناسبی برای جلسات رسمی یا جشن های شماست.  حتی اگر نیاز به فکس و کپی داشته باشید این هتل مجهز می باشد.

 

هتل دریم پالاس امارات

یکی دیگر از چیزهایی که در این هتل به چشم می خورد فروشگاه های متعدد است که نیاز شما را رفع می کند. اقامت‌گاه صحرایی المحا در دبی هم یکی از تجربه های هیجان انگیز برای شما خواهد بود

 

هتل دریم پالاس امارات

انبار هم برای قرار دادن بارهایتان موجود می باشد.

این هتل از نظر تهویه ی گرمایشی و سرمایشی بسیار مناسب می باشد و از هوای مطبوعی برخوردار است. به جهت صرف غذا در دبی می توانید به لیست رستوران ها در رستوران های دبی مراجعه کنید

هتل دریم پالاس امارات

آدرس: Sheikh Rashed Bin Humid,Ajman

هتل دریم پالاس امارات

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم