c هتل پالم دبی
یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸

هتل پالم دبی


هتل پالم دبی یکی از هتل های مشهور و خوش قیمت در دبی است که دارای رتبه ی سه ستاره است. این هتل از آن جهت که تنها ده دقیقه تا فرودگاه فاصله دارد برای بسیاری از توریست ها اهمیت دارد.

 

 

در عین حال موقعیت مناسب این هتل، در خیابان المطینه موجب شده که توریست ها آن را رزرو کنند چرا که این منطقه تجاری بوده و برای بسیاری از توریست ها اهمیت دارد. در هتل پالم می توانید رستوران های متنوعی را در اختیار داشته و انواع غذاهای محلی و بین المللی را در آن جا صرف کنید.

 

 

 

در عین حال تفریحات و سرگرمی های هتل نیز به اندازه ی کافی متنوع اند که بتوانید روز های خوبی را در آن سپری کنید. علاقه مندان به اینترنت، نیز با استفاده از نت رایگان در این هتل می توانند به وب گردی مشغول باشند. از بهترین هتل های دبی می توان به هتل سنت جرج و هتل فورچون پرال دبی نیز اشاره کرد.

 

 

هر چند این هتل قدیمی است اما مدت زیادی نیست که برخی اتاق های هتل به صورت ویژه بازسازی شده است. اتاق های جدید از امکانات ویژه نظیر تهویه مطبوع، ماهواره و یخچال و تی وی نیز برخوردارند.

 

 

خدمات هتل پالم به صورت خانه داری – لباسشویی – خشکشویی – صرافی – فکس و کپی  می باشد که می توانید با اطمینان کامل از صرافی آن استفاده کنید و برای تمیز و مرتب بودن به موقع لباس ها نیز از خشکشویی استفاده کنید.

 

از جمله اتاق های این هتل می توان به سرویس های اتاقهای پاک و بدون سیگار اشاره کرد که برای بسیاری از افراد بسیار مورد اهمیت است.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم