دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶

مجموعه آبشارهای Duden زیباترین جاذبه های طبیعی در آنتالیا


یکی از مهم ترین بخش های گردشگری در انتالیا شامل جاذبه های طبیعی هستند که به طور خود ساخته، در این شهر زیبای توریستی دیده شده است و هر سال توریست ها از آن دیدن می کنند.

Duden-Waterfalls-1

یکی از بخش های جاذبه های طبیعی آنتالیا مجموعه آبشارهای Duden نام دارد. محل قرار گیری این آبشارها در میان جنگل های بسیار سر سبز است که بسیار روح نوازند. Duden به عنوان مهم ترین استراحتگاه مردم آنتالیا به شمار می آید.

Duden-Waterfalls-9

این آبشار ها از رودخانه دودن ایجاد شده که این رودخانه نیز از کوه های توروس، روانه اند. بعد از طی مسیری طولانی این رود به دریای مدیترانه می ریزد. رودخانه طی مسیری که به راه خود ادامه می دهد دو آبشار بسیار زیبا ایجاد می کند که مردم محل به آن آبشارهای بالایی و پایینی می گویند.

Duden-Waterfalls-5

 

آبشار بالایی دارای ارتفاع ۱۵ متر است که در عرض ۲۰ متر محیط را خنک و زیبا کرده است. دوست داران تماشای آب شار می توانند از غار پشت این آبشار استفاده کرده و راحت در آن بنشینند و آبشار را تماشا کنند.

Duden-Waterfalls-4

اما آبشار پایینی، به زیبایی آبشار بالایی نیست و در جایی ایجاد شده که رود به دریا می ریزد. برای رفتن به محل آبشار و دیدار از آن باید در شمال شرقی آنتالیا، حدود ۱۴ کیلومتر طی کنید تا به محل آبشار ها برسید.

Duden-Waterfalls-3

Duden-Waterfalls-2

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


3 × = 21برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم