دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

هتل دیناستی


هتل زیبای دینا ستی در شهر با صفا و زیبای کوالالامپور می باشد . این هتل دارای درجه ۴ ستاره می باشد دارای نمای بی نظیر و طراحی چشم نواز می باشد . این هتل در موقعیت بسیار عالی قرار دارد و همین موضوع باعث شده تا نظر گردشگران و توریست های بسیار زیادی را به خود جلب کند .

هتل دیناستی
از امکانات هتل دیناستی می توان به استخر بزرگ و رو باز اشاره داشت. چرا که آب تنی در آن بسیار می چسبد . سایبان های اطراف این استخر و صندلی های آن مکانی دنج را برای استراحت و آرامش شما به وجود آورده اند .

هتل دیناستی
مرکز تناسب اندام این هتل نیز جای تعریف دارد . هتل دینا ستی دارای سالن بدن سازی و بیشتر امکانات ورزشی می باشد و شما می توانید بیشتر وقت خود را در زمین های ورزشی بگذرانید و لحظات شاد و مفرحی را برای خود به وجود بیاورید .

هتل دیناستی
خدمات تور ها و ترانسفر فرودگاهی ، برای راحتی و راهنمایی شما مهمانان در دیناستی آماده ارائه هرگونه خدمات می باشند.
هتل داری ۴ سالن غذا خوری می باشد

هتل دیناستی
۲ تا از رستوران ها در هتل دیناستی غذاهای غربی و آسیایی را ارائه می دهند.
هتل اتاق هایی بزرگ دارد و دکوراسیون بی نظیری از آن خود کرده است
مبلمان کلاسیک و تلویزیون، صندوق امانات و یخچال و… است. حمام خصوصی وسشوار نیز دارد

هتل دیناستی
مهمان ها می توانند از منظره حیاط هتل و گل کاری های زیبا در اطراف استخر هتل لذت ببرند
فاصله این هتل تا مرکز جهانی ۵۰۰ مت می باشد. ، دیناستی،۱۰ دقیقه با ماشین از برج های دوقلوی پتروناس و ۵۰ دقیقه از فرودگاه بین المللی کوالا لامپور فاصله دارد. هتل دارای فروشگاه و سالن آرایشگاه می باشد.

هتل دیناستی
یک صرافی نیز در هتل وجود دارد. اتومبیل کرایه نیز برای راحتی میهمانان، در هتل دایر است. این هتل امتیاز بی نظیری در میان هتل های مالزی دارد.

هتل دیناستی