یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

هتل فوراما جامتین بیچ


هتل فوراما جامتین بیچ

هتل بسیار عالی و زیبای فوراما جامتین بیچ در پاتایا واقع شده است.
امکانات هتل جامتین بیچ بسیار زیاد ومنحصر بفرد می باشد. پذیرش ۲۴ ساعته در لابی هتل و پارکینگ رایگان آن مسافرین را بذآن داشته تا آسوده خاطر در این هتل بزرگ وشیک اقامت داشته باشند .

هتل فوراما جامتین بیچ
لابی هتل بسیار زیبلا وشیک طراحی شده و دارای دکوراسیون جالبی می باشد .اتاق های هتل نیز به همین ترتیب دارای ویژگی هایی هستند . دکوراسیون اتاق ها و چیدمان وسایل که بسیار مدرن می باشند به صورتی است که فضایی آرامش بخش و دل پذیر ی را برای مهمانان فراهم کرده است. این هتل در میان هتل های تایلند مشهور است

هتل فوراما جامتین بیچ

اتاقهای هتل دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون و ماهواره و تلفن و تمام وسایل هایی که برای مهمانان لازم می باشد و سرویس بسیار پاکیزه و بهداشتی حمام ودستشویی از جمله آن ها می باشد .
هتل جامتین دارای دو استخر باز و سر پوشیده می باشد . که فصلی نیز هستند .

هتل فوراما جامتین بیچ
سالن بدن سازی ویژه ی کودکان و بزرگ سالان در هتل وجود دارد . زمین ورزشی برای بازی وتفریح بیرون از هتل برای مهمانان فراهم کرده اند . تا سری بسیار خاطره انگیز برای مهمانان باشد .

هتل فوراما جامتین بیچ
جکوزی ، حمام ، و… از دیگر امکانات هتل جامتین می باشدند . ماساژ نیز بعد از یک روز بسیار خسته کننده می چسبد که در حمام می توان از آن بهره مند شد .
رستوران، کافه با چشم اند ازی به خلیج وجود دارد .

هتل فوراما جامتین بیچ

در رستوران های جامتین می توان از انواع خوراکهای تایلندی و بین المللی سرو کرد، هتل بسیار به مراکز خرید نزدیک است و خود نیز دارای فروشگاه های مختلفی می باشد. فروشگاه هدایا و سوغات در هتل وجود دارد .خدمات فکس وکپی و صرافی نیز به مهمانان ارائه می دهند . خدمات تور و تانسفر فرودگاه در هتل جامتین وجود دارد .

هتل فوراما جامتین بیچ
خدمات خانه داری ، لباسشویی ، و خدمات ویژه معلولین در هتل جامتین وجود دارد.
از هتل تا فرودگاه فاصله بسیار کم می باشد .

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


8 × = 64


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم