دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷

هتل اف اکس والین اسکوار هانگزو


هتل اف اکس والین اسکوار هانگزو یکی از هتل های معروف و مشهور است که در هانگزو چین دایر است. این هتل دارای رتبه ۴ ستاره بوده و از امکانات و خدمات مرغوبی برخوردار است.

هتل اف اکس والین اسکوار هانگزو

پذیرش در هتل بیست و چهار ساعته است اما باید توجه داشته باشید که برای اقامت بهتر خوب است که پروازتان را برای فرود در روز برنامه ریزی کنید. موقعیت این هتل بسیار مناسب بوده و توریست ها می توانند به راحتی از هتل به مراکز دیدنی و فرودشگاه های شهر سر بزنند.

shishangdachuang

 

هتل اف اکس والین اسکوارتا فرودگاه حدود چهل دقیقه با خودرو فاصله دارد. رفتار و اخلاق کارکنان یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که می توان گفت توریست ها را راضی نگه داشته است.

shaman

اتاق های هتل تمیز بوده و تلاش شده تا دکوراسیون خوبی برای آن ها در نظر گرفته شود. از طرفی سرویس هایی نظیر تلویزیون و حمام اختصاصی و … در اتاق ها دیده می شود. به نظر می رسد که نسبت به هزینه ای که می کنید از امکانات بهتری بهره مند باشید.

purpleShaman

از امکانات هتل می توان به   خانه داری – لباسشویی – خشکشویی  اشاره کرد.سایر امکانات هتل نیزرستوران – پذیرش شبانه روزی – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه اشاره کرد.

رستوران هتل هم ارائه دهنده ی انواع غذاهای خوش طعمی است که باید حتما امتحان کنید.

lobby

biaozhun

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


8 − = 4


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم