c هتل پارک گرین تکسیم
چهارشنبه, ۲۲ آبان , ۱۳۹۸

هتل پارک گرین تکسیم


هتل های استانبول، بهترین هتل های دنیا به شمار می روند چرا که تعداد گردشگران به این شهر زیاد بوده و باید رضایت آنان به طور کامل جلب شود. در میان هتل های ۴ ستاره هتل پارک گرین تکسیم از بهترین هتل ها می باشد که با امکانات و موقعیت مکانی خود توانسته مشتریان را راضی نگه دارد.

 

در واقع اگر شما موفق به رزرو هتل پارک گرین تکسیم شوید، می توانید به راحتی به تمام مکان های فرهنگی، تفریحی و تجاری و اداری استانبول دسترسی داشته باشید. از این هتل به سمت دیدنی های شهر، فاصله ی زیادی نیست. گاهی توریست ها با پای پیاده به دیدار این مراکز می روند که این از امتیازهای این هتل ۴ ستاره در استانبول است.

 

اتاق های هتل، شیک و مدرن هستند و از دکوراسیون مناسبی برخوردارند. در کنار این وجود امکانات صوتی و تصویری، تهویه مطبوع و … اقامت را برای مقیمان این هتل راحت تر و دلپذیر تر کرده است.

 

به منظور برگزاری همایش ها و جلسات و حتی مراسمات جشن و شادی می توانید از امکانات هتل پارک گرین تکسیم استفاده کنید.

مسجد آبی و کاخ توپکاپی، از این هتل تنها ۳٫۲ کیلومتر فاصله دارند.

 

همچنین هتل تا فرودگاه آتاتورک حدود ۲۰ کیلومتر فاصله دارد که باید برای پروازهایتان، این فاصله را مد نظر داشته باشید و یکی دو روز قبل برای هماهنگی با ترنسفر، با متصدیان هتل این موضوع را در میان بگذارید.

 

 

رستوران های هتل مکان مناسبی هستند که بتوانید برای صرف شام و ناهار خود از آن ها استفاده کنید. همچنین وجود فروشگاه های متعدد، زیبنده ی این هتل ۴ ستاره در ترکیه است.

 

غذاهای این هتل، شامل غذاهای بین المللی و محلی هستند که هر ذائقه ای را راضی نگه می دارند.

آدرس هتل : Abdulhamit cad. No:50 Talimhane Taksim, Beyoglu, 34173 Istanbul, Turkey

وجود استخر، سالن های سلامتی و امکانات ورزشی از جمله ویژگی هایی است که این هتل برای رفاه مشتریان تدارک دیده است.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم