c هتل هیلتن جمیرا دبی
پنج شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۸

هتل هیلتن جمیرا دبی


هتل هیلتن جمیرا دبیReviewed by 123 on Jul 10Rating:

بهتر است بدانید،از بهترین و لوکس ترین هتلهای امارات در دبی هتل ۵ ستاره هیلتن جمیرا می باشد .هتل هیلتن جمیرا در منطقه جمیرا واقع شده است . محیط این هتل بسیار دوستانه و صمیمی می باشد .

هتل هیلتن جمیرا دبی

هتل زیبا و مجلل هیلتن جمیرا معماری همراه با مدرنیست ،پذیرای بازرگانان،توریستها،نوعروسان و تازه دامادها ، کودکان ونوجوانان و بزرگسالان و حتی معلولین و سالمندان می باشد وطبق نظرسنجی همه ی اقشار از این هتل بسیار زیبا و جذاب ، نهایت رضایت را دارند.

هتل هیلتن جمیرا دبی
هتل دارای اتاقهای زیبا ولوکس با تمام امکانات می باشد که لازمه واحتیاج هر گردشگر است.امکانات اتاقهای هتل از جمله تهویه مطبع ، سشوار ، چای ساز ، سیستم تصویری وصوتی وماهواره ای و… می باشد. هتل دارای ساحل اختصاصی می باشد واین از ویژگی های عالی هر هتل است.هتل دارای ۳۸۹ اتاق زیبا وبزرگ ودر عین حال عالی می باشند.

هتل هیلتن جمیرا دبی
هیلتن جمیرا دارای فروشگاه های متعدد است که سهولت کار را برای مهمانان در نظر داشته و خرید را برای مسافران راحت کرده است.

 

هتل هیلتن جمیرا دبی
رستورانهای هتل از اواع غذاهای عرب ، ایتالیایی ، عثمانی و…سرو می کنند .این غذاها بسیار خوشمزه وباکیفیت زیاد طبخ می شوند.

هتل هیلتن جمیرا دبی
خدمات هیلتن بسیار زیاد می باشد اتا قها بسیار مناسب برای استراحت می باشند.ترانسفر فرودگاه در هتل وجود دارد.گردشگر میتواند ا خدمات تورها راهنمایی بگیرد.

 

هتل هیلتن جمیرا دبی
زمین گلف ، سالن بدن سازی ، سالن ورزشی واستخر نیز در هتل وجود دارد و حمام آبگرم و سالن ماساژ از دیگر خدمات هتل هیلتن جمیرا هستند. مهمان می تواند در باغ هتل به استراحت بپردازد و آرامش خود را بدست آورد.

هتل هیلتن جمیرا دبی

وسایل تفریح وبازی نیز در این هتل وجود دارد ومی توان لحظات شاد ومفرحی را گذراند . سرویس نگه داری از گودکان در اینجا وجود دارد وبا سپردن کودکان خود ، به هتل به راحتی به خریدها و دیدن از جاذبه های توریستی ودیدنی دبی بروید.هتل به فرودگاه بسیار نزدیک می باشد.

هتل هیلتن جمیرا دبی

آدرس: Jumeirah Beach Road,Dubai Marina,Dubai

هتل هیلتن جمیرا دبی

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم