دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶

هتل هیلتون استانبول


هتل هیلتون استانبول

هتل هیلتون یکی از هتل های معروف در استانبول است که رتبه ی ۵ ستاره برازنده ی آن است. این هتل بر تنگه ی بسفر مشرف است. اتاق ها تماما در این هتل بالکن دار هستند و برخی از سوئیت ها نیز دارای استخر اختصاصی هستند. محل آفتاب گیری اختصاصی نیز در کنار استخر های اختصاصی مشاهده می شود. از دیگر ویژگی های اتاق ها حمام سنتی است.

هتل هیلتون استانبول

هتل مجموعا دارای ۷ رستوران و سالن غذاخوری است که می توانید با انواع غذاهای ملل در آن آشنایی پیدا کرده و سفارش دهید اما غذاهای دریایی را حتما امتحان کنید.

هتل هیلتون استانبول

اتاق ها دارای چشم اندازهای زیبا به باغ و تنگه دارند که از شیوه ی هنر ترکی در طراحی آنان استفاده شده است. پنجره های بزرگ، محل نشیمن بزرگ، حمام های مرمری و پرده های شیک از ویژگی های اتاق هاست.

هتل هیلتون استانبول

هتل هیلتون استانبول

در بخش سلامت هتل هیلتون، ورزش هایی مثل اسکواش، ایروبیک و تنیس ارائه می شود. استخر و تخت های آفتابگیری هم بسیار مورد استقبال توریست هاست. اتاق های ماساژ و سونا و بخار درمانی نیز در هتل پر رونق است.

هتل هیلتون استانبول

از جمله خدمات استخر هتل می توان به جکوزی – استخر روباز – سونا – مرکز سلامت و آبگرم – حمام ترکی و بخار – حمام ترکی – استخر سر پوشیده  اشاره کردو همچنین اتاق های اختصاصی هتل شامل اتاق و امکانات برای معلولین – اتاقهای VIP  می شوند.

هتل هیلتون استانبول

هتل هیلتون استانبول

موقعیت هتل به گونه ای است که توریست ها می توانند سریعا به جاذبه های گردشگری دسترسی داشته باشند برای مثال می توانید در ۴۰۰ متری هتل مرکز کنفرانس استانبول و در ۳٫۵ کیلومتری ان کاخ توپ کاپی را ببینید. هتل تا فرودگاه ۳۰ کیلومتر فاصله دارد.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


× 4 = 4برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم