چهارشنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۷

هتل جسل در مالزی


یکی از هتل های سه ستاره که در منطقه جوهربهرو در مالزی مورد استقبال بسیاری از توریست هاست، هتل جسل نام دارد. هتل جسل در مالزی در واقع در محلی مدرن، و با امکاناتی مناسب و در اندازه ی یک هتل سه ستاره، از میهمانان پذیرایی می کند.

Hotel JSL  (1)

تنها چیزی که این هتل را به عنوان سه ستاره، شناسانده است، این است که امکانات تفریحی و سلامتی آن به اندازه ی قابل قبولی نیست اما از نظر اتاق ها و کیفیت و دکوراسیون، هتلی مورد قبول است.

Hotel JSL  (2) Hotel JSL  (3)

 

این هتل سه ستاره در مالزی، حدود ۵ دقیقه با شهر Jusco Tebrau فاصله دارد. هتل دارای باغی زیباست که می توانید هر صبح یک صبحانه ساده در انجا میل کنید. همچنین علاقمندان به اینترنت می توانند از وای فای رایگان و پر سرعت در این هتل بهره مند باشند. توریست ها می توانند از پارکینگ هتل به رایگان در این هتل استفاده کنند.

Hotel JSL  (4)

اتاق ها شیک و دارای دکوراسیون مناسبی هستند. میز کار از جمله امکانات این هتل است. از سمتی شما می توانید از تلویزیون های ال ای دی نیز در این اتاق ها بهره مند باشید. همچنین وجود تهویه مطبوع و حمام خصوصی نیز از امکانات اتاق های این هتل است.

Hotel JSL  (5) Hotel JSL  (9)

هتل جسل حدود سی دقیقه تا فرودگاه فاصله دارد.

لابی هتل محلی مناسب و آرام است که در صورت تمایل می توانید از آن استفاده کنید. همچنین وجود اتاق مرکز تجاری برای کسانی که به اینترنت از طریق پی سی نیاز دارند، موجب تسهیل برخی امور شده است.

Hotel JSL  (8) Hotel JSL  (7)

اتاق های پاک و بدون دود از جمله ویژگی های اتاق های ویژه در این هتل است. جالب است که می توانید از امکاناتی مثل فکس و کپی نیز استفاده کنید

راه رو های این هتل بسیار تمیز است. رستوران و بوفه ی هتل از جمله مکان هایی هستند که باید حتما آن ها را تجربه کنید.

Hotel JSL  (6)

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


8 − = 2


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم