جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷

جاهای دیدنی استانبول


جاهای دیدنی استانبول

شهر دیدنی استانبول یکی از مکان هایی است که بیشترین توریست ها را از ایران در ایام عید نوروز، به سمت خود می کشاند، چرا که هم جاهای دیدنی استانبول بسیار زیادند و هم سفر به ترکیه تقریبا راحت تر از سایت کشورهای خارجی است. اگر این تعطیلات، شما هم یکی از مسافران ترکیه اید، توصیه می کنیم که حتما با این مقاله همراه باشید.

جاهای دیدنی استانبول

در استانبول گاهی بازارها و مراکز خرید هم حکم یک جاذبه ی گردشگری به خود می گیرند چرا که بسیار زیبا طراحی شده اند یا در مراکز مهم گردشگری واقع شده اند. به عنوان مثال بازار بزرگ استانبول بزرگترین بازار سرپوشیده ی دنیاست که شما می توانید در آن هر چیزی را ببینید. کاخ هایی نظیر کاخ توپکاپی هم از جمله بناهای بی نظیری است که مسافران زیادی از آن دیدن می کنند. مساجد استانبول نظیر مسجد ایا صوفیه و مسجد سلطان احمد هم از جاذبه های گردشگری استانبول به حساب می آیند.

جاهای دیدنی استانبول

حمام خرم سلطان هم حمامی است که هم یک جاذبه ی گردشگری است هم محلی برای دیدار از معماری های جالب ترکی. مرکز گردش و تفریح و شهر بازی ویالند جایی است که هم بزرگتر ها و هم کودکان، می توانند به تفریح و تلطیف روحیه بپردازند بنابراین برای بازدید از این مکان یک روز وقت بگذارید. پارک متانیک هم که در ۳۸ کیلومتری استانبول واقع شده، محلی بی نظیر و تمیز، سبز و روح نواز است که به شما طراوت روح را هدیه می دهد.

جاهای دیدنی استانبول

مسجد فاتح استانبول هم محلی است که می توانید در آن انواع جاذبه های دیگر نظیر، موزه و حمام هم مشاهده کنید. موزه کاری نیز یکی از موزه های دیگری است که در استانبول می توانید به دیدن آن بروید و علاوه بر مشاهده ی دیدنی های اصلی، از معماری بنا هم لذت ببرید.

جاهای دیدنی استانبول

برای دیدار از بناهای طبیعی و قدیمی استانبول می توانید کاخ ییلدیز را انتخاب کنید. این بنا واقعا سالخورده اما بی نظیر است. برای سفر به بخشی خاص و طبیعی از استانبول توصیه ما این است که سری هم به منطقه پولونزکوی بزنید. اینجا بهشت استانبول است. معرفی برج گالاتا یکی از برج های استانبول است که ممکن است ابتدای امر از ارتفاع آن وحشت کنید. اما کاخ دولما باغچه یکی از زیباترین کاخ هایی است که در این شهر مردم به دیدن آن می شتابند

جاهای دیدنی استانبول

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 6 = 1برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم