c هتل جبل علی بیچ دبی
جمعه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۸

هتل جبل علی بیچ دبی


هتل جبل علی بیچ دبیReviewed by 123 on Jul 13Rating:

طراحی بسیار زیبا ومنحصر بفرد در دبی مربوط میشود به هتل ۵ ستاره جبل علی بیچ ، که در پالم یا( نخل مصنوعی) جبل علی قرار گرفته است .

 

هتل جبل علی بیچ دبی

بهتر است بدانید که منطقه جبل علی ازمناطق بسیار زیبا وعالی در دبی محسوب می شود.دارای نمایی با شکوه و زیبا می باشد فضای بیرونی هتل بسیار سبز وخرم است ونمای آن با نورپردازیش در شب جلوه ویژه ای به منطقه پالم داده که بسیار چشم نواز می باشد . برای اطلاعات بیشتر در مورد بلیط دبی و خرید آن با آژانس ما تماس بگیرید.

 

هتل جبل علی بیچ دبی

استخر هتل زیبا و بسیالر پاکیزه می باشدوشنا در آن بسیار دل چسب است .حمام هتل وسرویس های ماساژ بسیار عالی هستند و خستگی را بعد از یک روز پر هیاهو را از تن مسافر به در می کند.
امکانات اقامتی وتفریحی هتل باعث جذب توریست های بسیار زیاد از حد انتظار در هتل جبل علی شده است. پارک ساحلی جمیرا  یکی از دیدنی هایی است که باید حتما آن را ببینید!

هتل جبل علی بیچ دبی
انواع ورزش های آبی در این هتل وجود دارد ونشاط را به مهمانان هدیه می کنند .
همه اقشار از این هتل بویژه جوانان وتوریست ها بسیار احساس رضایت دارند. در هتل جبل علی ،زمین گلف بسیار عالی وجود دارد که آنجا را به بهشت گلف باران تبدیل کرده است.

 

هتل جبل علی بیچ دبی
در هتل ۴ استخر روباز،ساحل اختصاصی،ماساژ،سونا سالن بدنسازی،سالن آرایش امکانات ورزشهای آبی، موج سواری غواصی ، تنیس ، اسب سواری ، اسکواش و… وجود دارد .
رستوران های هتل بسیار بی نظیر می باشند وغذای آن نیز با کیفیت بسیار عالی به مهمانان ارائه می شود .

هتل جبل علی بیچ دبی

هتنل دارای ۲۵۹ اتاق وسوئیت می باشد اتاقهااز امکانات تلویزیون و سیستم ماهواره ای بر خور دار هستند . تهویه مطبوع بسیار قوی در اتاق ولابی وجود دارد. دکور آنها مدرن بوده دارای سشوار و… که یک اتاق وی آی پی دارد ، هستند.

هتل جبل علی بیچ دبی

هتل زیبا ومجلل جبل علی به فرودگاه بین المللی بسیار نزدیک ومراکز خرید در هتل نیز وجود دارد . از اماکن دیدنی را با تاکسی سرویس ها وکمک خدمات تور ها میتوان دیدن کرد .

آدرس: JA Jebel Ali Beach Hotel, Jebel Ali, Émirats arabes unis

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم