یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

هتل جنراد دبی


هتل جنراد

هتل جنراد از هتل های دبی می باشد که بخاطر موقعیت مناسبش باعث شده تا توریست های بسیار زیادی در آن جا اقامت کنند.
هتل جنراد دبی هتلی در میان هتل های ۳ ستاره دیگر می باشد . این هتل در دیره دبی و بسیار نزدیک به خیابان الرقه قرار دارد.هتل در مرکز شهر قرار دارد و به جاذبه ها ی توریستی نزدیک می باشد.

 

هتل جنراد
می باشد .از هتل جنراد تا ایستگاه مترو تنها ۵ دقیقه فاصله می باشد.

سرویس های رایگان ازهتل به فرودگاه ومراکز خرید و ساحل جمیرا، وجود دارد . این هتل یکی از هتل های دبی می باشد.

هتل جنراد
بازار های طلا و مرشد نیز تنها ۲ کیلومتراز هتل فاصله دارند . مرکز خرید القریر یکی از مراکز بسیار معروفی است که ۵ دقیقه پیاده تا هتل جنراد فاصله دارد .
هتل جنراد دارای ۳۹ اتاق بزرگ وزیبا می باشد .اتاق ویژه ی معلولین در این هتل وجود دارد.اتاق ها بسیار دل نشین هستند و با دکوراسیون زیبایی آرامش را به مهمانان می بخشند.

هتل جنراد

هتل جنراد
دارای چشم انداز بی نظیری به خلیج می باشند.
حمام مجهز ، سشوار ، ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره ، تلفن ، سرویس اتو ، امکانات برای تهیه نوشیدنی های گرم و سیستم تهویه مطبوع از جمله امکانات این اتاق ها می باشد .

هتل جنراد
امکانات و خدمات در این هتل بسیار فراوان می باشد امکانات هتل جنراد مثل استخر و سونا و جکوزی که قسمت کوچکی از آن می باشد روحیه ای با نشاط را به مهمانان می دهد . حمام وسرویس ماساژ در هتل وجود داردو خستگی یک روز کاری را از بدن شما بیرون می برد.

هتل جنراد

خدماتی چون اینترنت و پارکینگ رایگان ، امکانات تفریحی ، بوفه فروش ساندویچ و صندلی مخصوص حمام آفتاب ، صرافی ، کپی و فکس ، خدمات گردشگری و خدمات خانه داری از جمله آن ها می باشند . این هتل ۳ ستاره بسیار به مراکز خرید و فرودگاه بین المللی نزدیک می باشد.دارای رستورانی بسیار عالی می باشد.

هتل جنراد

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


7 − = 3


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم