c هتل امارات تاور
پنج شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۸

هتل امارات تاور دبی


هتل امارات تاور دبیReviewed by 123 on Jun 30Rating:

هتل ۵ ستاره امارات تاور از برجسته ترین هتل های دبی با ارتفاع ۳۰۵ متر می باشد . هتلی است که به هتل امیر نشین دبی شهرت گرفته ، آن بیشتر بخاطر مجلل و لوکس بودن هتل امارات تاور می باشد.البته هتل دارای موقعیت عالی می باشد.

 

هتل امارات تاور دبی

چشم انداز برج های دوقلوی امریت تاور که نمایی استیل دارند واز سی و سومین نماهاهای جهان به شمار می روندازجمله ویژگی این هتل بسیار می باشد.
هتل امارا تاور،از نظر هتلداری و… بهترین هتل شناخته شده است . برای خرید بلیط دبی از آژانس ما اقدام کنید.

هتل امارات تاور دبی
از هتل به تمام نقاط وسراسر شهر دبی دسترسی دارید زیرا نزدیک اتوبان شیخ زاید قرار گرفته است.
یکی از بزرگترین و بهترین مراکز خرید دبی بنام بلو وارد در هتل امریت تاور واقع شده است . هتل دارای ساحل اختصاصی جذابی می باشد وتفریح وسرگرمی در آن بسیار فراوان است.استخر روباز وصندلی وسایبان های اطراف استخرکه بسیار عالی می باشندوفضای بسیار سرسبز هتل به اقامت وآرامش در آن کمک می کند. هتل ابجر دبی یکی از بهترین هتل های دبی می باشد که امکانات خوبی برای رفاه شما دارد.

 

هتل امارات تاور دبی
هتل امارات دارای ۴۰۰ اتاق منحصر بفرد از نظر زیبایی ، بزرگی ، وتمام امکانات و خدمات می باشد .اتاق های استانداردوسوئیت های بزرگ وعالیمی باشد امکانات ویژه ی معلولین در هتل وجود دارد .

هتل امارات تاور دبی

خدمات صبحانه در اتاق ،صندوق امانات ، تهویه متبوع ، و سرویس خانه داری ولباس شویی وخشک شویی از روزانه از خدمات هتل به شمار می رود.

هتل امارات تاور دبی
امکانات هتل امارات تاور بسیار زیاد می باشد .هتل دارای ساحل اختصاصی بی نظیری می باشد .این ساحل دسترسی به پارک آبی وایلد وادی را بسیار راحت و آسان کرده است و شنا در استخر رو باز هتل وآب تنی در حمام آن بسیار عالی ولذت بخش می باشد.

هتل امارات تاور دبی

دارای رستورانهای بسیار عالی که از غذاهای باکیفیت بالا، از مهمانان پذیرایی می کنند.فروشگاه ها وسالن های هتل بسیار زبانرد خاص وعام می باشند .سرویس نگه داری از کودکان در هتل امارات تاور فراهم است تا شما بسیار راحت به خریدها وکارهای خود برسید.

هتل امارات تاور دبی

آدرس:Sheikh Zayed Road,Trade Centre 2,Dubai

هتل امارات تاور دبی

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم