c هتل زعبیل سرای
پنج شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۸

هتل زعبیل سرای


هتل زعبیل سرای Reviewed by 123 on Jul 3Rating:

در جزیره ی مصنوعی پالم جمیرا هتل های بسیار لوکس وزیبایی وجود دارد. هتل زعبیل سرای از آن نمونه هتل هاست که چشم را متوجه خود می کند . هتل زعبیل سرای نشان ۵ ستاره را به خود اختصاص داده است .

 

هتل زعبیل سرای

از بهترین هتل های جهان می باشد. معماری آن آمیخته از سبک غربی و عثمانی و معماری عربی که بسیار در نوع خودبی نظیر می باشد.چشم انداز هتل زعبیل سرای با دریای خلیج فارس بی نهایت زیباست هتل دارای امکانات وخدمات بسیار عالی می باشد. پارک مشرف دبی یکی از پارک های زیبا و دیدنی است که باید آن را تجربه کنید

هتل زعبیل سرای

امکانات ورزشی هتل در جای خود زیباد وبسیار عالی می باشد.که خاطره ی بیاد ماندنی را از خود به جای می گذارد.از هتل زعبیل تا مرکز خرید در ر شهر تنها ۲۰ دقیقه فاصله می باشد . از هتل تا فرودگاه حدود ۴۵ دقیقه راه است . البته ترانسفر فرودگاهی در هتل وجود دارد که کار مسافران را بسیار راحت کرده است. برای خرید بلیط دبی همین الان اقدام کنید.

هتل زعبیل سرای
اتاق های هتل زعبیل سرای شامل انواع هتل دارای ۴۸۴اتاق می باشد.اتاقهای استاندارد،رویال و سوئیت های زیباست .

هتل زعبیل سرای

که  دارای ۴۰۵ اتاق استاندارد پذیرایی از مهمان است که هراتاق چیدمان دلچسب وزیبایی با بهترین مبلمان و زیبا ترین چشم انداز از خلیج همیشه فارس را داراست. هتل ریکسوس پالم دبی نیز می تواند محل خوبی برای اقامت شما باشد
تل زعبیل سرای دارای ۴۱ سوئیت بسیار زیباست وهرکدام دارای حمام سنتی ( سبک عثمانی وترکی) می باشند

هتل زعبیل سرای

کلیه اتاقها دارای گاوصندوق ، یخچال ، تلفن ، سشوار ، تلویزیون واینترنت ، وجکوزی می باشند.

هتل زعبیل سرای
هتل دارای فضایی بسیار زیبا و جذاب ، که سرشار از شادی می باشدودارای تمام بازی های سرگرم کنند هکه باتوجه به سنین مختلف ارائه می شود.هتل دارای فروشگاه های متعدد ، وسالن هایی مانند آرایشگاه ، جلسه وضیافت ، سالن های بدن سازی ،و… می باشد.

هتل زعبیل سرای

در هتل زعبیل سرای ۵ ستاره ۷ رستوران بزرگ وبسیار پاکیزه وجود دارد که انواع غذاهای عربی ، ترکی ،ایتالیایی ،غربی و غذاهای دریایی . در آن سرو می شود.
بایدازاستخرهای هتل وسالن ماساژو حمام آبگرم بسیار عالی ،یاد کرد .

هتل زعبیل سرای

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم