یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

ساختمان اپرای آرم کاچاتوریان ارمنستان


ساختمان اپرای آرم کاچاتوریان ارمنستان
ساختمان اپرای آرم کاچاتوریان ارمنستانReviewed by Zm on Jun 28Rating:

سالن های اپرا یکی از جمله جاذبه هایی است که شاید به طور انگشت شمار، ده تا از آن ها مطرحیت جهانی داشته باشند. یکی از این ده سالن ساختمان اپرای آرم کاچاتوریان است که در ارمنستان می باشد و از شهرت جهانی و منطقه ای برخوردار است. این سالن به طور کلی دارای دو بخش مجزا است. یکی از بخش ها به نام اپرا نام گذاری شده است و دیگری هم به نام الکساندار نام نهاده شده است.

ساختمان اپرای آرم کاچاتوریان ارمنستان

بنای این ساختمان در سال ۱۹۳۱ توسط یک معمار مشهور انگلیسی به نان تامانیان ساخته شده است. به دلیل اینکه این بنای عالی را ساخت در سال ۱۹۳۶ مدالی دریافت کرد. برای خرید بلیط ارمنستان می توانید از آژانس ما استفاده کنید و از مشاورات ما بهره مند شوید.

مردم بسیاری از این جاذبه دیدن می کنند و به یک مرکز توریستی جامع تبدیل شده است. بسیاری از هنرمندان برای اجرای موسیقی به این محل می روند و از آن برای اجرای کنسرت استفاده می کنند و گاهی بازدید توریست ها رنگ و بوی هنری و موسیقی هم به خود می گیرد.  برای دریافت راهنمای سفر به ارمنستان می توانید با شماره های آژانس ما تماس بگیرید.

 

ساختمان اپرای آرم کاچاتوریان ارمنستان

برای رفاه حال مسافران در اطراف این محل امکانات رفاهی و تفریحی زیادی در نظر گرفته شده است که به همه کمک می کند بازدیدی خوب و راحت را تجربه کنند.

نام گذاری روی این بنا بخاطر این بوده که اولین اپرا نویس دنیا به نام کاچاتوریان بوده است.

ساختمان اپرای آرم کاچاتوریان ارمنستان

بسیاری از توریست ها با دیدن از این منطقه به طور دسته جمعی به سوی دیدنی های دیگر ارمنستان می روند و سعی دارند با رعایت اوقات زمانی از زمان خود بهترین استفاده را ببرند.

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


4 × 9 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم