c هتل کمپینسکی
جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸

هتل کمپینسکی


هتل کمپینسکیReviewed by 123 on Jul 14Rating:

اگر قصدمسافرت به ترکیه را دارید ومی خواهید در هتلی بسیار عالی اقامت داشته باشید .لازم است بدانید هتلی ۵ ستاره به نام کمپینسکی مشکل شما را حل خواهد کرد .این هتل دارای ساختمانی بسیار بزرگ وتماشایی با طراحی بسیار زیبا می باشد که مانند کشتی زیبایی ساخته شده است . برای سفری خوش به ترکیه می توانید راهنمای سفر به ترکیه را بخوانید و برای رزرو بلیط با ما تماس بگیرید.

 

هتل کمپینسکی بارباروس بی بدروم

این هتل سومین هتل بزرگ ومجلل دنیا می باشدکه یک پیست اسکی زیبا داردکه در نوع خود طولانی ترین پیست برفی یخی سرپوشیده جهان است .
این هتل در نزدیک ساحل زیبای جمیراقرار دارد
. از هتل تا شهر دیدنی و مدرن هتل مدیا سیتی چند دقیقه و تا فرودگاه بین المللی ترکیه کمتر از یک ساعت ، فاصله دارد.

 

هتل کمپینسکی بارباروس بی بدروم
هر امکانات و خدمات که برای گردشگر لازم باشد در هتل وجود دارد
امکانات ورزشی و بازی های شاد و واستخرهای بسیار زیبا وپاکیزه ای درهتل کمپینسکی وجود داردتمام افراد با هر سلیقه ای می توانند از امکانات وخدمات آنجا بهره مند باشند .
استخرهای متعدد ، زمین تنیس وسرگرمی های شبانه ، مرکز بدن سازی وحمام وآبگرم وماساژ باعث شده تا گردشگران از تمام نقاط دنیا ، هتل کمپینسکی را انتخاب کنند.

هتل کمپینسکی بارباروس بی بدروم
در باره اتاق های هتل بهتر است بدانیم که دکوراسون جالب وبه سبک مدرن وچیدمانها به سبک عربی جلوه اتاق ها را چند برابر کرده است.چشم انداز زیبایی به دریا دارد .

هتل کمپینسکی بارباروس بی بدروم

دارای محوطه ای با فضای سر سبزونشاط آور می باشد، در اتاق ها سیستم تصویری وصوتی و ماهواره و.. وجود دارد. خدمات هتل شامل ترانسفر فرودگاه وخدمات تورها وسالن های متعدد وفروشگاه های بسیار بزرگ با تمام امکانات در هتل وجود دارد .

 

هتل کمپینسکی بارباروس بی بدروم

 

شما برای خریدهای خود به فروشگاه های هتل مراجعه داشته باشید.رستوران هتل کمپینسکی بسیار تمیز ودارای فضایی جذاب می باشند، که اشتها بر انگیز می باشد .

 

هتل کمپینسکی بارباروس بی بدروم

غذاهای عثمانی و عربی و غربی در این رستوران ها سرو می شود ، و با نهایت خوش اخلاقی از مهمانان پذیرایی می کنند .(هتل کمپینسکی ارزش یک بار اقامت را دارد).

 

هتل کمپینسکی بارباروس بی بدروم

آدرس : Kizilagac Koyu Gerenkuyu Mevkii Yaliciftlik,48400 Bodrum

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم