چهارشنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۷

هتل کیز هند


هتل کیز هند
هتل کیز هندReviewed by Zm on Jun 29Rating:

هتل کیز یکی از هتل های ۴ ستاره در هندوستان و در شهر کیز می باشد که دارای نما و معماری بسیار زیبایی است. این هتل که دارای اتاق های با کیفیت و وسایلی مرغوب است، با اتاق هایی مزین شده در اختیار تمام مسافران داخلی و خارجی است.

 

هتل کیز هند

در هتل کیز  می توانید دو رستوران را مشاهده کنید و از تریا و کافه آنجا برای عصرانه ای دلچسب استفاده کنید

هتل کیز هند

اگر دسترسی به اینترنت برایتان مهم است به صورت رایگان می توانید از اینترنت این هتل ۴ ستاره استفاده کنید. سیستم تهویه هوا در اتاق ها عالی است و درست مثل وسایل هتل با کیفیت مناسب در اختیارتان است. یک تریا به نام unlock هم در این هتل هست که محل دراز کشیدن و استراحت و نوشیدن است. برای سفر به هند می توانید از تور گوا هندوستان هم دیدن کنید

هتل کیز هند

برای اینکه مسافران بتوانند غذای مورد میل خود را انتخاب کنند منوی این رستوران بین المللی است پس می توانید از بهترین غذاهای مورد علاقه خود استفاده کنید.

هتل کیز هند

خشک شویی، صرافی کرایه اتومبیل و سالن بدنسازی و مرکز اداری از جمله امکانات هتل می باشد. در قسمت راهنمای گردشگری هتل می توانید از سرویس های گشت درون و برون شهری موجود استفاده کنید. این هتل تا فرودگاه دارای فاصله ۳۲ کیلومتری است و در کنار یک بیمارستان قرار دارد.

هتل کیز هند

برای رفتن به ایستگاه آهن هم باید ۵ کیلومتر طی کنید. سالن ضیافت و مهمانی و جشن با بهترین امکانات در اخیار مدعوین شماست. از طرفی برای جلسات کاری نیز می توانید از سیستم هتل استفاده کنید.

هتل کیز هند

معلولین عزیز هم می توانند برای آرامش بیشتر از اتاق های مخصوص به خود استفاده کنند

هتل کیز هند

آدرس: Singasandra, Hosur Road, Near Electronic City,560068 Bangalore

هتل کیز هند

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 4 = 3


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم