c آکواریوم بزرگ کوالالامپور
سه شنبه, ۲۶ شهریور , ۱۳۹۸

آکواریوم بزرگ کوالالامپور


یکی از جاذبه های گردشگری مشهور در مالزی، در شهر کوالالامپور آکواریوم KLCC است که از نظر تعداد ماهی ها و اندازه ی آن ها تقریبا بی نظیر است. از آن جهت که ماهی های استفاده شده در این آکواریوم، از ماهی هایی هستند که در عمق دریا زندگی می کنند برای توریست ها جذابیت ویژه دارد.

 

 

امکانات آموزشی نظیر ویدیو پروژکتور در آکواریوم وجود دارد که اطلاعات کاملی در مورد ماهی ها در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد.

 

توریست ها در این بخش، می توانند از تونل ها، موجودات آبزی متفاوت، خزنده های عجیب و کم یاب، و حتی غواصی و غذا دادن به ماهی ها و خزندگان لذت ببرند.  این ساختمان شست هزار متری، در محلی در نزدیکی برج های مشهور پتروناس واقع شده است.

 

تونلی که می توانید از زیر آن را مشاهده کنید شامل ماهی هایی نظیر ببر کوسه،مارماهی،ماهی های عظیم الجثه آبهای استوایی هستند که اختصاص به این تونل دارند و بسیار دیدنی است.

 

بهتر است در ساعات (۱۱ صبح، ۳۰/۲ و ۳۰/۴ بعد از ظهر )  به آکواریوم سر بزنید که ماهی ها در حال غذا خوردن هستند. البته اگر کمی هزینه ی بیشتر بپردازید می توانید به راحتی در کنار ماهی ها شنا کرده و به آن ها غذا دهید

 

هر چند بسیاری از طرفداران حقوق حیوانات این کار را اشتباه می پندارند اما فضای کافی برای انواع گونه ها برای آزادی عمل وجود دارد. نکته ی بعدی که باید در مورد آن توجه کنید این است که مارها و قورباغه درختی و انواع گونه های ریز در محفظه شیشه ای قرار دارند.

 

آکواریوم کوالالامپور یکی از بهترین جاذبه های گردشگری مالزی به حساب می آید که بین توریست ها شهرت دارد .

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


  • باغ فردوس

    عمارت باغ فردوس مربوط به دوره قاجار است و در شمیرانات خیابان ولیعصر ـ ...

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم