یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹

هتل لارا پارک


هتل لارا پارک یکی از هتل های معروف و ۴ ستاره در شهر دیدنی و توریستی آنتالیا در ترکیه است که در تمام فصول و ماه های سرد و گرم، توریست ها به آن جا برای اقامت می روند.

 

هتل لارا پارک

این هتل تقریبا یک هتل ساحلی است چرا که با ساحل معروف لارا فقط ۱۰۰ متر فاصله دارد. در این هتل در تمام اطاق ها اینترنت رایگان وجود دارد و بالکن های این هتل موجب شده که بتوانید از مناطر بهتر لذت ببرید. این هتل در میان هتل های آنتالیا شهرت دارد

 

هتل لارا پارک

از سویی امکانات این هتل تمام نیازهای اقامت چند روزه ی شما را بر طرف می کند. امکانات تفریحی، رفاهی هتل معروفند که در ادامه به آن ها می پردازیم. اتاق ها داری مینی بار هستند و با دکوراسیون جالبی تزیین شده اند.

هتل لارا پارک

تلویزیون و سشوار و امکانات مدرنی که در این هتل وجود دارد رفاه را به ارمغان می آورد. در رستوران هایی که متعلق به هتل هستند می توانید انواع و اقسام غذاهای سنتی، بین المللی و ترکیه ای را سفارش دهید. این هتل در ۸ کیلومتری فرودگاه آنتالیا و حدود ۱۲ کیلومتری مرکز شهر قرار دارد.

هتل لارا پارک

استخر های این هتل هم مثال زدنی است. استخر های روباز برای بزرگسالان و استخر مخصوص بچه ها می تواند یک شنای خاطره انگیز و بدون نگرانی برای فرزندانتان فراهم کند.

هتل لارا پارک

از جمله امکانات دیگر این هتل  پذیرش شبانه روزی – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – گاوصندوق – تهویه – بار – بوفه  می باشد

هتل لارا پارک