یکشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۷

هتل مانا گرسیا بوتیک


هتل مانا گرسیا بوتیک

 هتل مانا گرسیا بوتیک یکی از هتل های ۴ ستاره در آتن یونان است. این هتل از موقعیت مناسبی در شهر برخوردار است به طوری که می توانید با رزرو کردن آن، به اماکن توریستی این شهر به راحتی و در کمترین زمان دسترسی پیدا کنید. در هتل امکانات رفاهی و تفریحی و ورزشی در حد امکان استفاده شده است.

 هتل مانا گرسیا بوتیک

بخش ماساژ درمانی این هتل در آتن مشهور است. در کنار این می توانید از خدمات نگهداری اطفال برای رفاه بیشتر خود استفاده کنید. اتاق ها دارای امکانات کافی و صوتی و تصویری برای اقامتی خوب هستند. شیشه ها و پنجره های دو جداره در اتاق ها متضمن خوابی راحت و زندگی آرام برای شماست.

 هتل مانا گرسیا بوتیک

با استفاده از صرافی هتل نیز می توانید با اعتماد کامل، ارز هایتان را تبدیل کنید.

در هتل می توانید با استفاده از بخش گردشگری برنامه های گردش در شهر داشته باشید و از سفرتان لذت ببرید. سرویس آرایشگاه های هتل، برای بانوان و آقایان یکی از سرویس های ضروری است که می توانید در هر ساعتی از آن استفاده کنید.

 هتل مانا گرسیا بوتیک

برای دوچرخه سواری هم می توانید از دوچرخه های اجاره ای این هتل استفاده کنید. این هتل در میان هتل های یونان زبانزد است و البته از قیمت مناسب تری برخوردار است.

 هتل مانا گرسیا بوتیک

سوئیت ویژه عروس و داماد این هتل نیز در خدمت افرادی است که برای ماه عسل به آتن می روند.

از جمله خدمات این هتل ۴ ستاره لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – صرافی – خدمات تورها – فکس و کپی – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – امکانات اتاق VIP – پذیرش و ترخیص اختصاصی  می باشند.

 هتل مانا گرسیا بوتیک

دو رستوران در هتل است که از انواع غذا های داخلی و بین المللی پیشنهاد می دهد.

 هتل مانا گرسیا بوتیک

سیستم های سرمایشی و گرمایشی هتل نیز با کیفیت عالی و به موقع اتاق ها را به محلی مناسب برای اقامت تبدیل کرده اند

 هتل مانا گرسیا بوتیک

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


5 − = 1


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم