دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

تور مالدیو


جزایری که در  مالدیو در جنوب غربی هندوستان قراردارد ، شامل ۱۱۹۲ جزیره مرجانی  بسیار کوچک است  .که تنها ۲۰۲ جزیره آن مسکونی میباشد .

 

 

در این جزایر بسیار زیبا ومرجانی ،برای اقامت گردشگران هتلهایی ساخته اند . از فرودگاه بین المللی ماله ، مسافران مستقیم وبدون دردسر می آیند .

سواحل زیبای مرجانی مالدیو  با ماهی های رنگارنگ  و زیبای آن در کنار مردابهای  صاف و زلال وانبوه  درختان نارگیل ، محیط مناسبی برای استراحت و آرامش اعصاب و روان ساخته است .

 

مسافت های طولانی تر را می توان با هواپیماهای دریایی طی کرد و از مناظر شگفت انگیز و حیرت آور اقیانوس هند  وجزایر دور وبر آن لذت برد.رفت و آمد بین جزایر را معمولا با قایق های پر سرعت می پیمایند وو در طول گردش و پیمایش از شنای ماهی های پرنده وبازی دلفین ها راتماشا کرد .

 

از تفریحات مهیج در این جزیره،غواصی مخصوص کودکان ، شنا و کلک سواری بر روی کلک های چوبی ، مسابقات قایق های بادبانی ، اسکی روی آب میباشند . ، سواحل زیبا با شن های سفید ،ومرداب فیروزه ای رنگ، سفر باقایق های تفریحی و هواپیماهای دریایی ، ورزشهای آبی  بسیار جذاب و دلپذیر میباشد .

 

جاذبه های ماله بسیار فراوان و متنوع میباشند،از اماکن تاریخی و دیدنی در این جزیره وجود دارد .جاذبه های دیگر که گردشگران بیشتر از آن دیدن میکنند عبارتند از:موزه ملی که بسیار قدیمی بوده و کاخ ریاست جمهوری ومسجد جمعه ماله ،  از جمله آنهاست .

 

هتلی زیبا  در زیر آب اقیانوس در مالدیو وجود دارد . این هتل بسیار گرانقیمت و بزرگ در زیر آب وجود دارد که از جاذبه  دیگر بشمار میرود
ساختمان هتل تمام شیشیه‌ای، میباشد.

 

این هتل گنبدی شکل است طوری طراحی شده که مسافران آن در اتاق اکواریومی به ظرفیت ۱۲نفر میتوانند غذا سرو کنند.

 

اتاقهای هتل بسیار زیبا میباشند وبخاطر قیمت گران هتل مسافران بیشتر از دو هفته نمی توانند آنجا بمانند. ولی فضای بسیار جالب وجذاب وشگفت آوری رابه وجود  آورده است ..جاذبه های مالدیو بسیار فراوان است.