دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

هتل مارینا سیتی ستای مالزی


شاید تا کنون به دفعات انگشت شمار نام کوتا کینابالو به گوشتان خورده باشد اما از آنجا که تعداد هتل های این شهر بسیار زیادند می توان فهمید که کوتا کینابالو برای دیدن ارزش دارد و باید وقتتان را برای یکبار سیاحت آن صرف کنید. به همین منظور امروز یک هتل از این شهر را برای معرفی در نظر گرفته ایم.  هتل مارینا سیتی  نام هتلی است که در این شهر رونق خوبی دارد

 هتل مارینا سیتی ستای مالزی
از آنجا که بسیاری از افرادی که به مسافرت می روند از قشر متوسط هستند هتل های سه ستاره فراوانی در شهر ها ساخته می شوند تا همه بتوانند با هر بودجه ای از ان ها استفاده کنند به همین منظور  هتل مارینا سیتی هم که یک هتل سه ستاره است برای معرفی در نظر گرفته ایم. بسیاری از مسافران به دنبال هتل های ساحلی می گردند اما هتل های ساحلی عموما با هزینه ها بالا ارائه می شوند.  هتل مارینا سیتی یکی از هتل های ساحلی در مالزی است که واقعا لذت بخش است. برای سفر به مالزی می توانید تور مالزی – کوالالامپور را از آژانس ما انتخاب و خریداری کنید.

 هتل مارینا سیتی ستای مالزی

 

این هتل در واقع در بخش ساحلی تفریح گاه بسیار خوی است. در این هتل استخر روبازی وجود دارد که می توانید از آن در هر موقع از شبانه روز استفاده کنید. عموم فعالیت های ورزشی ساکنان این هتل اسکواش است! شما نیز می توانید به جمع آن ها بپیوندید.علاوه بر این هتل هتل مردکا پالاس در مالزی هم از برترین هتل های این کشور است.

 

 هتل مارینا سیتی ستای مالزی

این هتل سه ستاره دارای اطاق های تمیز و عموما رو به ساحل است که از امکانات کافی در خور یک هتل سه ستاره ای بر خوردار است. علاوه براین اگر تعداد زیادی از افراد در این سفر با شما همراه هستند برای آرامش بیشتر می توانید از اتاق های خانوادگی استفاده کنید.

 هتل مارینا سیتی ستای مالزی

برای حمل و نقل آسان در طبقات هم می توانید از آسانسور استفاده کنید.

هر چند بهتر است ساعت پروازتان را طوری تنظیم کنید که روز به هتل برسید اما پذیرش هتل شبانه روزی است و این از مزایای هتل است.

 هتل مارینا سیتی ستای مالزی

مرکز سلامت و بدن سازی هتل نیز محلی برای تن آسایی شماست تا بتوانید با استفاده از ورزش برنامه سفرتان پر بار تر باشد.

آدرس : Jalan Tun Fuad Stephens (Next to Api-Api Centre),88000 Kota Kinabalu
 هتل مارینا سیتی ستای مالزی