یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

هتل میفر دبی


هتل میفر دبی

هتل ۳ ستاره میفر هتلی است که در دیره دبی واقع شده است .هال میفر بسیار به مرکز تجارت جهانی و مرکز خرید نزدیک می باشد. برج ساعت ،بندر تاریخی دبی و زمین گلف دبی کریک در مجاورت این هتل در دبی قرار گرفته اند و شما می توانید با خاطره ای خوش مسافرت را بگذرانید.

هتل میفر دبی
شاتل رایگان به پارک ساحلی ، فرودگاه و برخی از مراکز خرید مهم دبی از دیگر خدمات رفاهی هتل است . در هتل فروشگاه هدایا و سوغات وآرایشگاه و ترانسفر فرودگاهی وجود دارد .و خدمات تورها با راهنمایی و برنامه ریزی برای سفر شما به شما نهایت کمک را ارائه می دهند.

هتل میفر دبی هتل میفر دبی

هتل میفر از ۱۳۲ اتاق زیبا با دکوراسیون عالی و مبله که بارنگ هایی ملایم چیده شده اند محیطی بسیار عالی همراه با آرامش در اختیار مهمانان قرار میگیرند.
اتاق هایی که ویژه معلولان نیزوجود دارد .

هتل میفر دبی
امکانات اتاق های هتل میفر حمام و سرویس بهداشتی تمیز وزیبا و سشوار ، تلویزیون ، ماهواره ، تلفن و سیستم تهویه مطبوع می باشند و تمام آنها از نوع مدرن وباکیفیت عالی در اختیار مهمان قرار گرفته است.

هتل میفر دبی

یک سری امکانات در هتل ارائه می شود که رفاهی می باشد و دیگر امکانات ورشی و تفریحی است که در اختیار مهمان قرار می کیرد.

خدمات خانه داری و لباس شویی و … ، اینترنت بی سیم رایگان ، نگه داری از کودکان از امکانات رفاهی هتل میفر می باشند و از امکانات ورزشی و تفریحی می توان به استخر روباز بر روی بام هتل و صندلی مخصوص حمام آفتاب ، سونا و جکوزی و سالن بدن سازی اشاره کرد.

هتل میفر دبی
حمامم بسیار عالی در هتل وجود دارد که با ارائه سرویس ماساژ خستگی را از بدن شما دور می کند.
اگر به رستوران هتل میفر سری بزنیم شاهد تمام غذاهایعالی و با کیفیت و خوشمزه آن خواخیم بود که تمام غذاهای ملل مختلف در آن سرو می کنند.

هتل میفر دبی هتل میفر دبی

مطالب پیشنهادی :

۱ Comment

  1. رضا شیر نیا گفت:

    هتل های منطقه دیره همه خوبن و هیچ کس از اونجا ناراضی بیرون نمیاد

ارسال نظرات


8 + = 16


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم