یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

هتل مریتاس پلانگی بیچ ریزورت مالزی


هتل مریتاس پلانگی

این روزها بهترین هتل از نظر توریست ها هتلی است که با کمترین هزینه از طریق آن بتوان به مراکز تفریحی و دیدنی شهر ها راه یافت. اگر شما به لنکاوی در مالزی سفر می کنید می توانید بالغ بر دویست هتل را مشاهده کنید اما بهترین هتل ها را از آن دسته هتل ها انتخاب کنید که در کنار مرکز تفریحی است یا اینکه دارای بخش تفریحی مجزا و مختص به خود است

هتل مریتاس پلانگی

هتل مریتاس پلانگی

هتل مریتاس پلانگی بیچ ریزورت یک هتل ۵ ستاره است که توریست ها اغلب برای رزو هتل به سراغ آن می روند. این هتل که در کنار ساحلی زیبا واقع شده است دارای موقعیت جغرافیایی عالی نیز است و به همین دلیل توریست ها بدان جا سفر می کنند. این هتل از بهترین هتل های مالزی است.

هتل مریتاس پلانگی

سونا و استخر روباز این هتل از ویژگی های ممتاز ان است. مرکز سلامت و آب گرم آن نیز برای توریست های علاقمند در دسترس می باشد. برای نگهداری اطفال می توانید از خدمه های آموزش دیده بهره مند شوید. نا گفته نماند وجود زمین های بازی و مرکز تفریحی مخصوص کودکان از دیگر امکانات تفریحی هتل است.

هتل مریتاس پلانگی

هتل مریتاس پلانگی بیچ ریزورت  دارای ۳۵۰ اتاق کوچک . بزرگ است که همه از امکانات عالی بهره مند هستند. توریست ها می توانند از برخی اتاق ها ساحل را تماشا کنند. اتاق جلسه در هتل دایر بوده و از نظر امکانات تجهیز شده است.

هتل مریتاس پلانگی

ورزش هایی که هتل به توریست ها ارائه می دهد شامل اسکواش، پینگ پنگ، قایقرانی با کانو، پرتاب دارت، ماهیگیری، مینی گلف می شود. دوست داران دوچرخع سواری هم می توانند با کرایه ی دوچرخه از هتل در ساحل به تفریح مورد علاقه شان بپردازند. از دیگر هتل های مستقر در مالزی می توان به هتل اورگرین لورل پنانگ و هتل دیناستی اشاره کرد.

هتل مریتاس پلانگی

از جمله ویژگی اتاق ها می توان به اتاق و امکانات برای معلولین اشاره کرد. به طور کلی خدمات ورزشی هتل مرکز بدنسازی – پینگ پنگ – بازی دارت – دوچرخه سواری – کرایه دوچرخه – کانو – اسکواش – مینی گلف – ماهیگیری می باشد.

هتل مریتاس پلانگی

از دیگر خدمات هتل می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – مرکز تجارت – کرایه اتومبیل اشاره کرد.

رستوران های هتل هم محلی مناسب برای صرف غذاهای بین المللی و محلی است.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


7 × = 14


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم