چهارشنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۷

هتل میم استانبول


یکی از هتل های ۴ ستاره ی استانبول که بخاطر نام عجیب و غریبش به خوبی در ذهن می ماند، هتل میم استانبول نام دارد. این هتل در مکان مناسبی قرار گرفته است که به راحتی می توانید از طریق آن به دیدار جاذیه های گردشگری، مراکز تجاری و … بروید. هتل میم یکی از مدرن ترین هتل هایی است که می توانید در استانبول رزرو کنید.

Fulya Bayiri, Ferah sok, No20 Nisantasi, Sisli, 34363 Istanbul, Turkey  (1)

منطقه ی مطرح نیسانتاشی در واقع همان منطقه ای است که هتل میم در آن احداث شده است. بنابراین باید انتظار داشت که این هتل ۴ ستاره در استانبول در نزدیکی و مجاورت میدان تقسیم باشد.  در نتیجه، کاخ دولما در کنار آن قرار دارد.

Fulya Bayiri, Ferah sok, No20 Nisantasi, Sisli, 34363 Istanbul, Turkey  (2)

کارکان این هتل بسیار حرفه ای بوده و از خلق و خوی خوی برخوردارند. تمام این ها در کنار امکانات عالی موجب شده است که این هتل در ذهن توریست ها بماند. هتل جو زنده  و شادابی دارد و این بر روحیه ی توریست ها تاثیر مثبت می گذراد تا روزهای شیرین تری داشته باشند.

Fulya Bayiri, Ferah sok, No20 Nisantasi, Sisli, 34363 Istanbul, Turkey  (7)

برای دیدن مناطق مختلف استانبول می توانید از ایستگاه های حمل و نقلی که در نزدیکی این هتل قرار گرفته است استفاده کنید.

برای رفاه حال معلولین عزیز، اتاق ها وامکانات رفاهی مخصوص این افراد در هتل تعبیه شده است که می توان به راحتی آن ها را سفارش داد.

Fulya Bayiri, Ferah sok, No20 Nisantasi, Sisli, 34363 Istanbul, Turkey  (6)

برای اینکه بهتر و به موقع به پرواز خروجی تان برسید، می توانید این موضوع را با ترنسفر هتل در میان بگذارید. اگر قصد برگزاری جشن در استانبول دارید، سالن جشن و ضیافت این هتل یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید.

Fulya Bayiri, Ferah sok, No20 Nisantasi, Sisli, 34363 Istanbul, Turkey  (3) Fulya Bayiri, Ferah sok, No20 Nisantasi, Sisli, 34363 Istanbul, Turkey  (8)

برای برگزاری جلسات کاری نیز سالن مجهز این هتل مکانی مناسب است! شما می توانید در رستوران این هتل انواع خوراکی ها و منوهای داخلی و خارجی را مشاهده کنید اما خوشبختانه امکان صرف صبحانه در اتاق ها فراهم است.

Fulya Bayiri, Ferah sok, No20 Nisantasi, Sisli, 34363 Istanbul, Turkey  (4) Fulya Bayiri, Ferah sok, No20 Nisantasi, Sisli, 34363 Istanbul, Turkey  (9)

صرافی هتل نیز مکانی مناسب و سریع برای چنج کردن ارز های شماست. برای خرید هایتان می توانید به راحتی به مرکز تجاری هتل بروید و نیازمندی ها و حتی هدایای خود را از آن جا خرید کنید!

آدرس: Fulya Bayiri, Ferah sok, No:20 Nisantasi, Sisli, 34363 Istanbul, Turkey

Fulya Bayiri, Ferah sok, No20 Nisantasi, Sisli, 34363 Istanbul, Turkey  (5) Fulya Bayiri, Ferah sok, No20 Nisantasi, Sisli, 34363 Istanbul, Turkey  (10)

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


+ 6 = 12


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم