یکشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۹

هتل مای رسیدنس پارک ازمیر


این هتل در رنکینگ کیفی هتل ها سه ستاره می باشد و از لحاظ موقعیت مکانی در ۱٫۷ کیلومتری منظقه ی kordon و در ۳ کیلومتری مرکز شهر قرار دارد.هتل مای رسیدنس پارک ازمیر برای ترانزیت مسافری از فرودگاه ۱۸٫۳ کیلومتر فاصله دارد. نکته ی مثبت دیگری که هتل مای رسیدنس پارک ازمیر داراست این است که در فاصله ی ۱٫۲ کیلومتری اش یک مرکز نمایشگاه بین المللی قرار گرفته است.

 

 

هتل دارای هشت اتاق می باشد. مسافران به راحتی و آسایش کامل می توانند در این هتل به استراحت بپردازند و از اوقات خوش خود لذت ببرند. تجهیزات هتل به لوازم مدن باعث شده است میهمانان بتوانند از وسایلی همچون اینترنت رایگان بیسیم استفاده کنند و به گشت و گذار بپردازند همچنین هتل سهولت فراوانی را با توجه به رنج امکاناتی خود جهت اقامت دارا می باشد که در رده ی خود بسیار مورد توجه مسافران قرار گرفته است

 

 

برخی از ویژگی های مثبت و امکاناتی در اختیار مسافران قرار داده است عبارت اند از: پذیرایی در اتاق ، روم سرویس ۲۴ ساعته ، سیستم برودتی و حرارتی مناسب ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره با کانال های پخش موسیقی ، یخچال ، مینی بار ، حمام با ست کامل ، صندوق امانات ، میز کار ، گاو صندوق و یخچال  می باشد. پرسنل هتل اقامت دلنشینی را برای شما آرزو می کند. رستوران و سالن غذا خوری هتل همیشه آماده پذیرایی از شما هستند.

 

 

 

در هتل، کارمندان به صورت ۲۴ ساعته پاسخ گوی میهمانان محترم می باشند. ویژگی بسیار مثبت دیگری که در هتل برقرار است وجود یک صرافی در هتل بوده که میهمانان می توانند ارز مورد نظر خود را تهیه کنند و در سفر خود با هیچ گونه مشکلی مواجه نمی شوند.

 

 

مسافران عزیز اگر چنان چه درخواست حرکت به سمت فرودگاه را داشتند، ترانسفر فرودگاه در اختیار آن ها قرار می گیرد و بدون هیچ اتلاف وقتی به فرودگاه می رسند. در هتل اگر مسافران قصد دوچرخه سواری داشتند می توانند دوچرخه ای را اجاره کنند و در محیط های مورد نظر خود دوچرخه سواری کنند که این نیز از ویژگی های جذاب این هتل می باشد.

 

 

برای سهولت کار در پذیرش و خدمات به مسافرین کارکنان هتل به چند زبان مختلف همچون عربی ، انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. از دیگر خدمات ارائه شده در هتل عبارت است از : اتو کشی ، امکانات اتاق VIP ، پذیرش و ترخیص خصوصی ، خانه داری ، خشکشویی ، سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه) ، و لباسشویی.