c هتل نیهال دبی
پنج شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۸

هتل نیهال دبی


از هتل های دبی که دارای درجه ۳ ستاره می باشد و در دیره واقع شه است می توان به هتل نیهال دبی اشاره کرد.
هتل نیهال به مرکز شهر و بسیاری از جاذبه های توریستی و دیدنی نزدیک می باشد .

هتل نیهال دبی
این هتل آسایش را برای گردشگران فراهم کرده چرا که در مسیر حمل و نقل عمومی قرار گرفته است.مرکز خرید مرکز تجارت جهانی در مجاورت این هتل ۳ ستاره قرار گرفته است . شما می توانید با گذاشتن کودکانتان در هتل و سپردن به مرکز نگهداری کودکان ، باخیالی آسوده وراحت به بیرون از هتل بروید وخرید های خود را انجام بدهید.

هتل نیهال دبی

هتل نیهال دبی

میدانید که مرکز خرید زیبا و مهمی چون : سیتی سنتر دیره ، گرین هاوس و دی تو دی به هتل نیهال نزدیک می باشد. این هتل در میان هتل های دبی خوش قیمت نیز می باشد.
هتل نیهال تا ایستگاه مترو فقط ۱۰ دقیقه فاصله دارد .

هتل نیهال دبی
هتل نیهال دبی

 

فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی دبی ۴ کیلومتر است .
این هتل زیبای ۳ ستاره دارای اتاق های فراوان و بزرگ می باشد . اتاق های ویژه ی معلولین در هتل با تمام امکانات ویژه آنها وجود دارد .هتل نیهال از ۷۰ اتاق مبله تشکیل شده است .این تاقهای لوکس دارای نور مناسب و چشم م انداز زیبایی به شهر دبی دارند. آرامش درون اتاق ها حاکم می باشد. دکوراسیون کلاسیک و وسایل مدرن در اتاق ها بکار گرفته اند.

هتل نیهال دبی
حمام اختصاصی با وان و کلیه تجهیزات ، سشوار ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره ، صندوق امانات و یخچال در اتاق ها وجود دارند.
امکانات ورزشی وتفریحی هتل شامل استخرهای روباز و سرپوشیده، سونا و مرکز سلامت و بدن سازی و امکانات ورزشی دیگر به مهمانان ارائه می دهند.

هتل نیهال دبی
اینترنت بی سیم و پارکینگ اختصاصی و رایگان نیز یرای مهمانان فراهم آورده اند. شما می توانید در فروشگاه هدایا وسوغات هتل بروید و برای عزیزانتان سوغات تهیه کنید.رستوران هتل از انواع غذاهای ایتالیایی و عثمانی و هندی غذای باکیفیت وبسیار خوشمزه از مهمانان پذیرایی می کنند.

هتل نیهال دبی  هتل نیهال دبی

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم