جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷

هتل نووتل پوکت ریزورت در تایلند


هتل نووتل پوکت ریزورت در واقع یک مرکز اقامتی و تفریحی در پوکت تایلند است که مدت هاست با خدمات خود توانسته اعتماد توریست ها را به خود جلب کند. این مجتمع که از نظر کیفیت خدمات و سرویس دهی، و اقامت در رتبه ی ۴ ستاره قرار گرفته است امکانات بی نظیری نظیر حمام بخار و ماساژ را به صورت کاملا موثر ارائه می دهد.

28282524

کودکان می توانند از بخش ویژه ی بازی های کودکان استفاده کنند و خدمه های آموزش دیده نیز به نگهداری از کودکان بپردازند تا والدین آن ها یک سفر دلچسب بدور از دغدغه را تجربه کنند.

28720108

دکوراسیون تمام اتاق های این هتل که حدودا ۲۰۰ واحد می باشد همه از کیفیت کافی برخوردار بوده و در آن ها از امکانات خوبی برای یک زندگی موقت استفاده شده است.

28801959

از مزیت های دیگر این مرکز وجود مراکز خرید و فروشگاه های متنوع و متعددی است که کار خرید سوغاتی ها را بسیار راحت کرده است.

28801986

در هتل یک اتاق جلسه ی کاملا مجهز نیز وجود دارد که توریست هایی که به خاطر سفر کاری، به این محل می آیند عموما از آن استفاده می کنند. در بخش ورزشی هتل پر رونق ترین بخش سالن تنیس است.

28802010

سالن جشن نیز در هتل دایر است که در صورت نیاز در اختیار تان قرار خواهد گرفت. در بخش بدنسازی هتل نیز می توانید به راحتی به پرورش اندام خود بپردازید. نا گفته نماند که امکاناتی نظیر لباسشویی و اتوکشی نیز در هتل دایر است.

28802057

از دیگر ویژگی هتل می توان به اتاق های ویژه نظیر اتاق های پاک بدون سیگار اشاره داشت.

28802075

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


8 + 2 =برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم