c هتل نووتل پوکت ریزورت در تایلند
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹

هتل نووتل پوکت ریزورت در تایلند


هتل نووتل پوکت ریزورت در واقع یک مرکز اقامتی و تفریحی در پوکت تایلند است که مدت هاست با خدمات خود توانسته اعتماد توریست ها را به خود جلب کند. این مجتمع که از نظر کیفیت خدمات و سرویس دهی، و اقامت در رتبه ی ۴ ستاره قرار گرفته است امکانات بی نظیری نظیر حمام بخار و ماساژ را به صورت کاملا موثر ارائه می دهد.

 

کودکان می توانند از بخش ویژه ی بازی های کودکان استفاده کنند و خدمه های آموزش دیده نیز به نگهداری از کودکان بپردازند تا والدین آن ها یک سفر دلچسب بدور از دغدغه را تجربه کنند.

 

دکوراسیون تمام اتاق های این هتل که حدودا ۲۰۰ واحد می باشد همه از کیفیت کافی برخوردار بوده و در آن ها از امکانات خوبی برای یک زندگی موقت استفاده شده است.

 

از مزیت های دیگر این مرکز وجود مراکز خرید و فروشگاه های متنوع و متعددی است که کار خرید سوغاتی ها را بسیار راحت کرده است.

 

در هتل یک اتاق جلسه ی کاملا مجهز نیز وجود دارد که توریست هایی که به خاطر سفر کاری، به این محل می آیند عموما از آن استفاده می کنند. در بخش ورزشی هتل پر رونق ترین بخش سالن تنیس است.

 

سالن جشن نیز در هتل دایر است که در صورت نیاز در اختیار تان قرار خواهد گرفت. در بخش بدنسازی هتل نیز می توانید به راحتی به پرورش اندام خود بپردازید. نا گفته نماند که امکاناتی نظیر لباسشویی و اتوکشی نیز در هتل دایر است.

 

از دیگر ویژگی هتل می توان به اتاق های ویژه نظیر اتاق های پاک بدون سیگار اشاره داشت.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم