یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹

هتل اورنج کانتی


هتل اورنج کانتی یکی از هتل های آنتالیا است که بسیاری از توریست ها همیشه این هتل را رزرو می کنند چرا که خاطرات خوبی از آن دارند. این هتل در رده هتل های ۵ ستاره قرار دارد و کافیست به محض رسیدن به فرودگاه، یک ساعت با اتوموبیل طی کنید تا به ایت هتل ساحلی زیبا برسید.

 

هتل اورنج کانتی

در هتل ساحل اختصاصی ای وجود دارد که می توانید بی دغدغه مسافت از آن لذت ببرید. دوست داران شنا می توانند از استخر هتل نیز استفاده کنند هر چند حمام ترکی این هتل مثال زدنی است. امکانات دیگری نظیر سونا، جاکوزی و ماساژ هم در این هتل وجود دارد.

هتل اورنج کانتی

هتل اورنج کانتی

این هتل در ساحل کمر یکی از بهترین مکان های تفریحی است که با ساحل زیبای مدیترانه و ماسه ای مناظر زیبایی را به شما هدیه می دهد. البته این هتل از نظر معماری هم در رتبه بسیار خوبی است. این هتل دارای معماری آمستردام و دهکده ماهیگیری ولندام نمای بسیار زیبایی را برای خود دارد که باید به آن هم توجه کنید.

هتل اورنج کانتی

هتل اورنج کانتی

کودکان می توانند با استفاده از امکانات مخصوص خودشان نظیر زمین بازی و کلوب تفریحاتی ایامشان را با هم نوعانشان سپری کنند.

رستوران های هنل را یک به یک حتما ببینید و از غذاهای مختلف آن ها میل کنید چرا که این رستوران ها هر کدام منوی خاص خود را دارند و می توانید انواع غذاهای بین المللی و ترکی و ایتالیایی، همچنین هلندی و دریایی را در آن ها میل کنید.

هتل اورنج کانتی

هتل اورنج کانتی

در هتل آرایشگاه هم برای آقایان و بانوان وجود دارد که می توانید از آن ها در صورت لزوم استفاده کنید. به طور میانگین امتیاز این هتل میان نظر دهندگان، از ۱۰ به میزان ۸/۵ نوشته شده که نشان دهنده میزان رضایت افراد می باشد.

هتل اورنج کانتی

هتل اورنج کانتی