c هتل پاریس آنتالیا
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹

هتل پاریس آنتالیا


هتل پاریس در فاصله ی ۴۰۰ متری از دریای مدیترانه ایجاد شده که در مکان بسیار خوبی در آنتالیا قرار دارد که هر سال مسافران به سمت آن می روند تا اقامتی خوب در آنتالیا داشته باشند. این هتل حدود سه کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

هتل پاریس آنتالیا

هتل دارای امکانات بسیار خوبی نظیر، استخر روباز، ورزشهای آبی و سالن ماساژ می باشد که همه را به مقیمان زن و مرد ارائه می کنند. اتاق ها را برای سلامت بیشتر مسافران به دو حالت اتاق سیگاری ها و غیر سیگاری ها تقسیم بندی کرده اند. اما در تمام اتاق ها بالکن اختصاصی و اینترنت به صورت رایگان، سیستم تهویه، سیستم صوتی و تصویری برخواارند. این هتل میان هتل های سه ستاره آنتالیا، ویژه مورد استقبال مردم قرار می گیرد و دلیلش هم وجود ساحل دیدنی لارا است.

هتل پاریس آنتالیا

هتل پاریس آنتالیا

در میان اتاق ها برخی از آن ها دارای نشیمن هستند که از فضای اتاق خواب و … جداست. البته این اتاق ها با فضای نشیمن کمی گران تر هستند. در این هتل انواع خوراک های فصلی و سنتی مردم آنتالیا تهیه می شود که می توانید سفارش داده و میل کنید.

هتل پاریس آنتالیا هتل پاریس آنتالیا

برای صرف نوشیدنی در این هتل آنتالیا نیز می توانید به تریای هتل مراجعه کنید که تقریبا می توان گفت ۲۴ ساعته در خدمت مردم است.

هتل پاریس آنتالیا

از جمله مزایای هتل پاریس آنتالیا می توان به نزدیک بودن ساحل لارا به عنوان یک جاذبه ی توریستی اشاره کرد. البته این هتل به مرکز آنتالیا و جاذبه های مرکز نیز نزدیک است که حدود ۲۰ دقیقه تا هتل فاصله دارند.

هتل پاریس آنتالیا هتل پاریس آنتالیا هتل پاریس آنتالیا هتل پاریس آنتالیا

برای افرادی که با اتومبیل شخصی به مسافرت می پردازند، پارکینگ به رایگان ارائه می شود.

هتل پاریس آنتالیا

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم