سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷

پوکت تایلند


پوکت خیلی رویایی می باشد البته به گفته مسافرانی که اونجا سفر کرده اند پوکت خیلی مکان های تفریحی زیادی دارد خصوصا فیل سواری آن که برای علاقه مندان به فیل سواری در جزیره پوکت می باشد.فیل سواری هم از پرطرفدر ترین تفریح می باشد چون هنگام سواری آرام خود، از زیبایی های طبیعت میشه استفاده کرد و آرامش گرفت.

نمایش FantaSea هم در پوکت وجود دارد که فیل ها در سبک هنرمندان بین المللی روی سکو  می روند و نمایش اجرا می کنند که نمایش آنها سبک تایلندی و محلی آنها می باشد و همین هم باعث شادی و هیجان می باشد.

26-phuket-fantasea-show-tour

یکی دیگر از مکان های دیدنی و تفریج پوکت به خلیج Phang Nga می توان نام برد در این خلیج صخره های  آهکی صافی هستند که مانند زمردی سبز از دل آب های زیبای پوکت سر برآورده اند که همین باعث زیبایی خاصی در این ساحل بوجود آورده است.

phang_nga_bay_Hongs

 

معبد های دیدنی در پوکت هم باعث شده که گردشگران را به سوی خود جلب کنه زیرا در این معبد ها زیبایی هزاران قطعه کوچک و بزرگ شیشه ای و چندین پیکره فوق العاده بر جذابیت این معبد می افزاید.

wat_chalong_171

 

یکی از تفریحات دیگر در پوکت که بیشتر برای آقابان جذابیت دارد مشت زنی تایلندی می باشد البته شبیه بوکس می باشد این ورزش جسم سالم و با آمادگی جسمانی بالایی می خواهد که مشت های محکم را تحمل کند نکته قابل توجه این است که در آخر این مسابقه به داورر احترام می گذارند.

Phuket-Muay-Thai-Training-1

 

قابل توجه افراد و گردشگرانی که بیشتر به دنبال آرامش هستند می توانن در پوکت تایلند از طلوع خورشید ارامش بگیرند خصوصا مناظری از دریا و اقیانوس که آرامش عجیب و خوبی به آدم منتقل می کند .

Phuket-view

 

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


8 + 4 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم