یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹

هتل کوئین الیزابت


هتل ۵ ستاره کوئین الیزابت در کمر ترکیه واقع شده است داری نمایی زیبا وطراحی و معماری آن از مدل کشتی کوئین الیزابت می باشد.
در کنار ساحل قرار دارد و بخاطر همین ،اتاق ها چشم انداز بسیار دیدنی به دریا و ساحل دارند.

هتل کوئین الیزابت
محیط هتل کوئین بسیار آرامش بخش می باشد . ازهتل کوین الیزابت ۳۰ کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا فاصله می باشد . این هتل بین کوههای افسانه ای توروس و در یای فیروزه ای مدیترانه واقع شده است.

هتل کوئین الیزابت
دارای ۶ طبقه منحصر بفرد است هتل و لابی وامکانات آن بسیار رویایی می باشد.
هتل کوئین ( ۹ کیلومتر تا مرکز شهر کمر )و ( کمتر از۴۰ کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا) فاصله دارد.

هتل کوئین الیزابت
هتل ۵ ستاره کویین الیزابت داری ۳۹۵ اتاق بزرگ و زیبا می باشد . دکوراسیون زیبایی به همراه وسایل مدرنش در اتاق چشم را خیره می کند .تلویزیون وماهواره ، باکس و یخچال ، جای ساز و سرویس بهداشتی بسیار تمیز و مدرن در اتاق ها دیده می شود .

هتل کوئین الیزابت
خود هتل کوئین امکانات و خدماتی را به مهمانان ارائه می دهد . استخر های هتل بسیار پاکیزه می باشند و شنا در آن لذت بخش می باشد .سونا و جکوزی و حمام ترکی با ماساژ ب گیاهان و روغن های معطر در کوئین الیزابت وجود دارد .

هتل کوئین الیزابت
فضای بیرونی هتل بسیار سبز و سایبان ها در زیر درختان مکانی برای استراخت و آرامش مهمانان فراهم کرده اند.
در هتل کوئین الیزابت از تمام امکانات برای سرگرم کردن مهمان استفاده شده است .

هتل کوئین الیزابت
مثلا سالن بدن سازی ، پارک آبی ، بازی های استخر و ساحل ،ورزش های آبی و بیرون از آب و باشگاه ویژه کودکان ووجوانان در این هتل وجود دارد .
مسابقات موسیقی ، و ورزش هایی مپل بولینگ و والیبال ، زمین بازی برای کودکان وتنیس فضای آن جارا بسیار مفرح و پر از انرژی کرده است.

هتل کوئین الیزابت هتل کوئین الیزابت

رستوران این هتل ترکیهانواع غذاهای ملل مختلف را سرو می کنند . از بهترین غذاهایی که یکبار به امتحان آن می ارزد کباب ترکی می باشد .

هتل کوئین الیزابت

هتل کوئین الیزابت