c هتل رادیسون هند
دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

هتل رادیسون هند


هتل رادیسون هندReviewed by Zm on Jun 23Rating:

چنای در هند مدت هاست که بخاطر گردشگری مشهور شده است. توصیه می کنیم برای تجربه سفری متفاوت به هند این بار چنای را انتخاب کنید. بدین منظور برای اقامت می توانید از هتل رادیسون چنای در هند استفاده کنید. این هتل یک هتل ۵ ستاره با امکانات عالی است که امکان اقامتی راحت و بی دغدغه را برای شما فراهم می کند.

هتل رادیسون

این هتل دارای ۱۰۱ اتاق است که می توانید در بین طبقات مختلف هتل مورد علاقه خود را پیدا کنید و برای اقامت آن را رزرو کنید. برای سفر به گوا در هند می توانید از تور گوا هندوستان توسط آژانس ما استفاده کنید

هتل رادیسون

از امکاناتی که در این هتل به شما ارائه می شود می توان به صورت خدمات رفاهی و ورزشی و سلامتی اشاره کرد. هنگام ورود به شهر ترانسفر فرودگاهی در اختیار شما برای انتقال به هتل و برعکس می باشد.

هتل رادیسون

صرافی موجود در هتل امکان تبادلات مالی را به شما می دهد! حتی در این هتل نباید نگران واکس و تمیزی کفش خود باشید!

هتل رادیسون

اتوکشی و لباس شویی هتل به شما در تمیزی و مرتب بودن کمک می کند. اگر می خواهید از اطلاعات گردشگری شهر اطلاع پیدا کنید بخش خدمات تورها در اختیار شماست. حتی برای تهیه بلیط اماکن مختلف هم می توانید به آن ها تکیه کنید.

هتل رادیسون

اگر غذای رژیمی مصرف می کنید می توانید از سرویس منوی رژیمی رستوران این هتل استفاده کنید. اما برای استفاده از رستوران های دیگر در هند می توانید لیست رستوران های هند را مورد بررسی قرار دهید

برای خرید نوشابه و تنقلات هم می توانید از سرویس های خودکار و اتوماتیک استفاده کنید.

هتل رادیسون

سالن جلسه و ضیافت هتل هم که حرفی برای گفتن ندارد.

هتل رادیسون

فروشگاه هتل نیاز شما را به رفتن به فروشگاه های سطح شهر، مرتفع می کند پس برای خرید سوغاتی و نیازمندی های خود کافیست سری به بازارچه ی این هتل بزنید! همه چیز برای شما مهیا است.

هتل رادیسون

اتاق پاک و مرکز بدنسازی هتل از جمله مکان هایی است که زیاد به چشم می آید. برای انبار کردن بار های خود می توانید از سرویس های این هتل استفاده کنید.

هتل رادیسون

آدرس: GST Road, St. Thomas Mount,600016 Chennai

هتل رادیسون

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم