c هتل رامادا کنتینینتال
پنج شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۸

هتل رامادا کنتینینتال


هتل رامادا کنتینینتالReviewed by 123 on Jun 10Rating:

در باره هتل کنتینینتال بیشتر بدانیم تا با انتخاب آن  اقامتی خوب همراه با آرامش را برای خود  ایجاد کنیم .

هتل رامادا کنتینینتال

این هتل ۴ ستاره که در امارات واقع شده است ، را میتوان هتلی خوب از نظر کیفیت وکمیت در نظر گرفت .کیفیت عالی این هتل گردشگران را بر آن داشته تا با اقامت خود رضایت خود را نشان دهند . برای خرید بلیط دبی و اطلاعات لازم می توانید به آژانس ما اعتماد کنید

هتل رامادا کنتینینتال

۶۰ در صد از مهمانان از هتل راضی بوده وآن را به شما پیشنهاد میکنند . این هتل در شهر دیره قرار دارد و فاصله ی آن تا فرودگاه بین المللی فقط ۱۰ دقیقه میباشد .موقعیت هتل نسبت به مرکز شهر ومکانهای تجاری بسیار مناسب بوده است وامکان دسترسی به تمام نقاط شهراز این هتل فراهم شده است. قیمت تور دبی ارزان ویژه خرداد هم تا انتهای خرداد یک فرصت استثنایی برای شماست

هتل رامادا کنتینینتال

هتل رامادا کنتینینتال در دیره به دریا بسیار نزدیک میباشد ومرکز تجاری هم با آن کمتر ز ۱۰دقیقه فاصله دارد .

اتاقهای هتل ۱تخته ، دوتخته ، وسوئیتهای زیبا در هتل وجود دارد.

هتل رامادا کنتینینتال

اتاقهای هتل شامل اتاقهای استاندارد، دلوکس و هتل دارای ۲۷ سوئیت است که تمام آنها ببسیار شیک و زیبا تزئین شده و  تمام امکانات و لوازم راحتی در این اتاقهل فراهم میباشد  امکانات تفریحی عالی در این  هتل، میتوان به استخر روباز، ورزشگاه و یک رستوران بسیار شیک وتمیز وعالی با سرو غذاهای خوشمزه میتوان اشاره کرد.

 

هتل بسیلر آرام وراحت وساکت ودر مکان دنجی واقع شده است از خدماتی که در هتل صورت میگیرد میتوان به سالن آرایشگاه ، فروشگاه هدایا وسوغات که هر گردشگر معمولا به آن احتیاج دارد وخرید را در همان هتل انجام میدهد.

هتل رامادا کنتینینتال

خدمات خانه داری ، کفش وواکس ،لباسشویی ،اتوکشی و…از خدمات مهمی هستند که در مسافرت به آنها احتیاج پیدا میکنید. در هتل فراهم است. صرافی ومرکز کپی دراین هتل بسیار شیک وجود دارد.

هتل رامادا کنتینینتال

.نمای زیبای هتل ونور پردازی آن در شب بسیار خودنمایی میکند وهتل را زیباتر نشان میدهد .فضای بیرونی آن بسیار دلنواز وپر از آرامش میباشد .

اقامت در هتل  رامادا کنتینیتال در دیره همراه با سفری خوش در انتظار شما میباشد.

هتل رامادا کنتینینتال

آدرس : Abu Hail,Deira,Dubai

هتل رامادا کنتینینتال

 

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم