c هتل ریکسوس پالم دبی
یکشنبه, ۴ اسفند , ۱۳۹۸

هتل ریکسوس پالم دبی


هتل ریکسوس پالم دبیReviewed by 123 on Jun 21Rating:

در منطقه پالم جمیرا دبی هتل های زیادی وجود دارد ،که یکی از هتل ها هتل ریکسوس دبی می باشد .این هتل در جزیره ی نخل و حلال پالم واقع شده که آرامش بی نظیری و چشم انداز بسیار زیبا وگیرایی دارد. از زیباترین ومجلل ترین هتل های امارات و از هتل های امیر نشین دبی ،می باشد. برای سفر به دبی نیاز دارید تا  بلیط دبی خود را خریداری کنید! خوب است از سرویس های ویژه ما استفاده کنید

 

هتل ریکسوس پالم

از این هتل تا فرودگاه بین المللی دبی۴۰ دقیقه فاصله است.ناگفته نماند از هتل ریکسوس تا مراکز خرید در دبی ،فقط ۲۰ دقیقه راه است.اقامت در آن در ذهن شما ماندگار می شود.

هتل ریکسوس پالم
هتل دارای انواع اتاق ها می باشد .مانند اتاقهای استاندارد ، سوئیت های زیبا ومجلل، می باشد که همه ی باهم ۲۳۱ اتاق می شوند.

هتل ریکسوس پالم

اتاقها بسیار بزرگ ودلپذیر می باشند.در اتاق ها تخت های شاهانه با دکوراسیون عربی و غربی تزئین شده که هر سلیقه ای آن را می پسندد.چشم انداز اتاقها به خلیج فارس میباشد .

هتل ریکسوس پالم
اتاق ها دارای یخچال ، تلفن ، سشوار ، تلویزیون واینترنت و…می باشد .

هتل ریکسوس پالم

فضای هتل ریکسوس بسیار مجلل وزیبا می باشد.

هتل ریکسوس پالم

کلابهای هتل ریکسوس برای تمامی سنین ،(کودکان و جوانان و بزرگسالان )بصورت جدااز هم طرراحی شده شب های بیادماندنی را برای مسافرین به ارمغان می آورد.

هتل ریکسوس پالم
دارای استخر بزرگ ،روباز و سرپوشیده می باشد .فعالیتهای ورزشی روزانه مانند بازی والیبال ساحلی ، بدمینتون ، تنیس ، جت اسکی ، اسکی روی آب ، سالن بدنسازی و … از امکانات ورزشی

هتل ریکسوس پالم

هتل ریکسوس می باشد.مرکز سلامت و آب درمانی نیز از مزایای هتل می باشد. برای خرید می توانید به مراکز خرید این شهر سری بزنید! مرکز خرید مارینا در دبی یکی از بهترین مراکز خرید می باشد.

هتل ریکسوس پالم

در رستوران هتل از انواع غذاهای ،ترکی ، ایتالیایی ، عربی ، فرنگی و غذاهای دریایی سرو می شود.در اکثر هتل های دبی نوشیدنی های الکلی سرو نمیشوند.

هتل ریکسوس پالم

قابل توجه است که ،غذاهای هتل ریکسوس دبی بین المللیمی باشد ولی به دلیل مسلمان بودن تمام غذاها با گوشتهای حلال پخته میشوند.

هتل ریکسوس پالم

سینمای کودک،بازی های آبی ، مدرسه جادوئی و فعالیت های آمریکایی از دیگر امکانات وخدماتی می باشد که ویژه ی کودکان است .

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم