c هتل ریوا تکسیم
جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸

هتل ریوا تکسیم


یکی از هتل های مشهور در استانبول در ترکیه که دارای رتبه ی ۴ ستاره است، هتلی است به نام هتل ریوا تکسیم که در منطقه ای عالی از این شهر ساخته شده است. مکان قرار گیری این هتل در واقع در محلی است که توریست ها می توانند از آن جا به تمام نقاط شهر نقل مکان کنند.

 

از نظر داخلی نیز هتل مجهز بوده و اتاق هایی تمیز، با دکوراسیون مناسب و با امکاناتی نظیر اینترنت رایگان و حمام مجهز و … از جمله ویژگی های آن است. بوفه ای که در هتل قرار دارد محلی برای میل کردن صبحانه است و رستوران ها ظهر و شب محل پذیرایی از توریست ها با غذاهایی خاص است.

 

در صورتی که می خواهید به بیرون از هتل بروید و از جاذبه های گردشگری استانبول دیدن کنید می توانید به راحتی، از تور داخل شهری هتل استفاده کنید و همه جاهای شهر را ببینید. برای رفتن به مراکز تجاری کافیست از هتل به صورت پیاده چند قدم طی کنید و به این مراکز برسید.

 

مراکز تفریحی متفاوتی نیز در کنار این هتل وجود دارد که توصیه می کنیم از آن ها دیدن کنید هتل اتوبوسی را جهت ترانسفر میهمانان به فرودگاه آتاتورک تدارک دیده است.اگر به منظور سفر کاری به استانبول سفر می کنید و نیاز به مراکز اداری دارید این هتل بهترین انتخاب است چرا که این مراکز در نزدیکی هتل هستند. این هتل دارای اتاق و امکاناتی برای معلولین است. همچنین از اتاقهای پاک و بدون سیگار نیز بهره مند است.

 

وجود امکاناتی نظیر لباس شویی و اتوکشی، بار و امکان فکس و کپی نیز برای رفاه حال مسافران در هتل در نظر گرفته شده است. از همه مهم تر به منظور برگزاری یک جلسه کاری توصیه می کنیم از سالن جلسه این هتل استفاده کنید چرا که مجهز و مرتب بوده و در آن می توان یک جلسه آبرومندانه را برگزار کرد.

 

برای رزرو بلیط اماکن دیدنی می توانید از این هتل کمک بگیرید همچنین می توانید با کرایه ی اتومبیل از هتل، به طور شخصی و خانوادگی به دیدار مکان های دیدنی شهر بروید.

 

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم