پنج شنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۷

هتل ریویرا دی گوا


هتل ریویرا دی گوا

از هتل های زیبای جزیره گوا در هندوستان هتل ریویرادی گوا می باشد .که دارای جذب بسیار بالای توریست ها می باشد .این هتل یکی از هتل های ۵ ستاره در هندوستان می باشد . دارای تمام امکانات مخصوصا امکانات ورزشی ویژه ای می باشد . ورزش ها و تفریحات لحظات بسیار شاد و مفرحی را برای مهمانان به وجود آورده است.

هتل ریویرا دی گوا
وجود زمین بازی مخصوص کودکان، باعث شده آنها با خاطره ایی خوش و عالی هتل را ترک کنند.
امکانات رفاهی هتل ریویرا دی مانند سونا ، جکوزی ، مرکز سلامت و آبگرم ، ماساژ ، استخر روباز (برای تمامی فصول) ، می باشد .

هتل ریویرا دی گوا هتل ریویرا دی گوا

هتل ریویرا دی گوا

 

از دیگر امکانات رفاهی این هتل ۵ ستاره ایوان مخصوص برای حمام آفتاب می باشد که بی نظیر می باشد .از امکانات تفریحی و ورزشی این هتل در هند می توان به اتاق های کامپیوتر وبازی های کامپیوتری پرداخت وزمین هایی برای بازی گلف و تنیس نیز در اختیار مهمانان قرار داده شده است .

هتل ریویرا دی گوا
هتل ریویرا دی دارای تعداد ۱۰۴ اتاق می باشد. تمام این اتاق ها به سبک مدرن دکوراسیون چینی شده اند . وچشم انداز زیبایی به فضای سبز بیرونی وبه شهر زیبای گوا دارند .
اتاق ها دارای تهویه مطبوع ، سیستم صوتی وتصویری ،وسیستم ماهواره می باشند . امکانات مهم دیگر دز اتاق ها وجود دارد . لاب هتل بسیار برزرگ و زیبا می باشد و پذیرش شبانه روزی ۲۴ ساعته دارد .

هتل ریویرا دی گوا

در نزدیکی این هتل بزرگ وزیبا چند فرودگاه قرار دارد و امکان دسترسی به همه آنها بسیار راحت و آسان می باشد .خدمات تور و ترانسفر فرودگاه برای راهنمایی مهمانان در آین هتل وجود دارد .دارای صرافی و خود پرداز می باشد. امکانات ویژه ی معلولین و سالمندان می باشد.

هتل ریویرا دی گوا

هتل ریویرا دی گوا
خدمات در هتل از قبیل خانه داری ، لباس شویی ، خشک شویی و… وجود دارد . در هتل فروشگاه های متعدد و بزرگی وجود دارد که امکان خرید را برای مهمانان بسیار راحت وآسان کرده است . تمام امکانات و خدمات در این هتل ۵ ستاره فراهم می باشد.

هتل ریویرا دی گوا

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


5 × 3 =برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم